Премини към съдържание

Балкан Стар


Препоръчано мнение

колеги,балкан стар-варна ми отказаха диагностика под предтекста че нямали сифтоер :icon_doh: за моя модел :mitsu-smiley: :vsurprise: :shock: . моля :worthy: кажете къде се намира ротола за да отида там.смятам че там ще се отнесат по професионално :icon_n_smartass: :post: .благодаря. :respect:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Виж първо тази тема и после,ще си поговориме :icon_blush:

http://www.mitsubishibg.com/forum/index.ph...ic=4421&hl=

струва ми се малко пресилено.ако сте маняци в тази насока има сигурно форуми с други маняци като вас,намерете се и си пишете безгрешно там.чувствам се засегнат.аз не съм на училище в час по правопис.не мисля че пиша неразбираемо.извинявам се че съм ви подразнил.няма да ви досаждам повече.успех с форума.

P.S.моля да ми бъде изтрит профила или там както му се вика. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

струва ми се малко пресилено.ако сте маняци в тази насока има сигурно форуми с други маняци като вас,намерете се и си пишете безгрешно там.чувствам се засегнат.аз не съм на училище в час по правопис.не мисля че пиша неразбираемо.извинявам се че съм ви подразнил.няма да ви досаждам повече.успех с форума.

P.S.моля да ми бъде изтрит профила или там както му се вика. :icon_thumbup:

 

 

Колега, не се засягай, но аз с моите познания по Български език (които са доста по-скромни от на филолог), открих 16 грешки в двата реда, които си написал! Така, че забележката на колегата е съвсем уместна! Сигурен съм, че поне 13 от грешките би могъл да не ги допуснеш, ако се беше постарал малко! Разбираемо е това което си написал, дори тона е учтив, но не говори добре за теб, а колегите към, които се обръщаш за помощ - не мислиш ли, че можеш да обидиш някой от тях? Не бъди толкова обидчив, а се постарай малко повече следващия път, защото съм сигурен, че можеш и по-добре!

Успех!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В Бургас има , но по-добре прати малко повече информация за колата , за да проверя и да не пътуваш напразно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В Бургас има , но подобре прати малко повече инфолмация за колата , за да проверя и да пътуваш напразно.

 

 

Имат само софтуер за автомобили след 98 или 2000 година, но и те не са много наясно какво имат и нямат.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По принцип в Бургас в "Дарс ауто" имат MUT-3 - по нов тестер. Друг е въпроса че няма кой да му разбира. Човека който оперира с него е младо момче, което се старае но явно му липсва опита. Поне преди една година беше така - скоро не съм бил.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...