Премини към съдържание

От къде си купихте зимни гуми?


novak

Препоръчано мнение

В близките месеци ми предстой смяна на гумите, сега съм с Dunlop sport SP 490 (май така бяха) мисля да ги сменя с FALKEN ZE912 Някой има ли отзиви за тези гуми, как се държат на мокро предвид валежите на острова? Или друго предложение в що-годе същия ценови диапазон.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 60
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

На острова целогодишно си карам с летни гуми, тук сняг не вали и температурите не падат драстично...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На острова целогодишно си карам с летни гуми, тук сняг не вали и температурите не падат драстично...

Значи - НЯМАШ ПРОБЛЕМИ...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В близките месеци ми предстой смяна на гумите, сега съм с Dunlop sport SP 490 (май така бяха) мисля да ги сменя с FALKEN ZE912 Някой има ли отзиви за тези гуми, как се държат на мокро предвид валежите на острова? Или друго предложение в що-годе същия ценови диапазон.

 

Аз карам второ лято с Falken ZE912, но друг размер (185/65/14).

Нямам проблеми, единствено при потегляне на мокро се случва понякога да превъртя гуми (особено на паваж).

Това лято на магистрала Тракия в много дъждовно време станах свидетел на два инцидента със скъпи коли в рамките на 1 минута. Точно тогава чувствах моята кола много стабилна и се чудя това късмет ли е, добри гуми или малко предвидливост (карах с около 110 през река, която пресичаше така наречената "магистрала")

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Купих 4 бр. зимни гуми Yokohama от www.barzgumve.com

Доволен съм от коректността на германския Интернет търговец на гуми.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Според този сайт въпросните гуми за които имам запитване там ги продават на двойна цена от тези в UK.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не знам за кои Йокохама говори колегата, но аз моите Геолендър ИТ ги взех за 200лв парчето, с ДОТ 09, а на този сайт са 224лв...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз си взех от дианата BF Goodrich Winter Slalom KSI 215/70/16 DOT 09 за 170лв гумата и съм много доволен.

Сега си поръчах от мотоекспрет и джанти 16" по 175 едната и съм готов за зимата. Като дойде лятото се връщам на 18".

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз поръчах и платих онлайн моите зимни гуми с нови джанти от Фулда България (www.gumi.bg):

 

Джанти: LG298 League LG298 LG298 7.0x16-73.1-5/114.3-ET40 FMGM2 164.00х4 656.00

Гуми: Kristall Supremo Fulda Kristall Supremo 205/60R16 92H TL 177.00х4 708.00

 

От обслужването съм изключително доволен и държа да го подчертая дебело.

 

С Фулда ще карам за първи път като избрах модела с оглед на спецификите на крайморските зими - по-малко сняг, повече киша и дъжд. Дали са добро попадение ще мога да кажа след края на сезона.

 

Поздрави!

Редактирано от Maranello
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз поръчах и платих онлайн моите зимни гуми с нови джанти от Фулда България (www.gumi.bg):

 

Джанти: LG298 League LG298 LG298 7.0x16-73.1-5/114.3-ET40 FMGM2 164.00х4 656.00

Гуми: Kristall Supremo Fulda Kristall Supremo 205/60R16 92H TL 177.00х4 708.00

 

От обслужването съм изключително доволен и държа да го подчертая дебело.

 

С Фулда ще карам за първи път като избрах модела с оглед на спецификите на крайморските зими - по-малко сняг, повече киша и дъжд. Дали са добро попадение ще мога да кажа след края на сезона.

 

Поздрави!

Според мен - добър избор / за спецификата на твоя район/ и добри цени. Безаварийно зимно пътуване :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...