Премини към съдържание

Още един Галант в клуба!


Dimitar Georgiev

Препоръчано мнение

Великолепен е :wub:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
  • Отговори 57
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Извинете,но ще ви върна малко на темата с антената,защото се обърках!

Може ли да се ремонтира,ако е жилото и как?

Ако не може защо?

За да знам да си поръчвам ли жило.Защото от сервиза ми казват,че ще може но виждам че не са сигурни в това което казват,защото до сега не са сменяли жило.:tok:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Жилото може да се смени колега, но самото жило не може да се ремонтира (да се залепи, запои или нещо такова). Иначе както писах по-горе самата подмяна на жилото с телескопичната антена отнема около час в най - лошия случай и цената на този елемент е около 100 лева. Аз лично си го смених сам, но ако не ти се занимава го дай на сервиз :).

Успех!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Жилото може да се смени колега, но самото жило не може да се ремонтира (да се залепи, запои или нещо такова). Иначе както писах по-горе самата подмяна на жилото с телескопичната антена отнема около час в най - лошия случай и цената на този елемент е около 100 лева. Аз лично си го смених сам, но ако не ти се занимава го дай на сервиз :).

Успех!!!

Много благодаря! :icon_clap:

Ако си от Пловдив направо да се уговорим да ми го смениш?=))

Ако пък не си, някой от Пловдив ако чете в момента и може да се справи също съм съгласен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Имате ли идея по какъв начин да си оправя антената. Преди време я счупих на една автоматична автомивка. Счупи се и пластмасовото жило. Може ли да се смени телескопичната част или се купува цялата антена без двигателчето :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

При мене се получи същият проблем .. забравих да си я сваля на автоматична автомивка и четките я изкъртиха от гнездото. Самата антена е ок, но резбата с която се захваща към купето никва я няма .. единственото рещение което ми е хрумнало за сега е да навия калчища около резбата и така да завия .. белким хване .. разбира се далеч е от перфектно решение .. но пък не ми се иска да я сменям защото не съм виждал да продават нови същите. Такава малка е много сладка и симпатична ..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имате ли идея по какъв начин да си оправя антената. Преди време я счупих на една автоматична автомивка. Счупи се и пластмасовото жило. Може ли да се смени телескопичната част или се купува цялата антена без двигателчето :rolleyes:

Може да се смени само телескопичната част, която върви заедно с пластмасовото жило. Ориентировъчна цена - около 100 лева, поне на Паджерото толкова струваше.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...