Премини към съдържание

4x4 Eclipse без турбо


Препоръчано мнение

Някой може ли да ми каже нещо повече за това нещо, понеже в задморско такова нещо не съществува, а се кълна че вчера в София видях червен AWD Talon без турбо, а тук някой също спомена за такъв модел. За мен това си беше шок.

 

По-конкретно ме интересува дали има съществени разлики по AWD системата, защото ако си го представям правилно, може да се внесе на части цял турбо AWD модел и да се присади на вече съществуваща NT AWD кола дето си е готова за Европа. Мен ме интересува единствено AWD понеже въобще не ми се кара такава с предно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма такава кола.Това което си видял е с преправян турбо мотор на атмосферен наи вероятно.Или просто е сложен обикновен4г63 на мястото на стария. Става :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На мен вече ми казаха другаде, че в Швеция се е продавал такъв модел? Освен това на тази не съм й гледал двигателя, просто я видях паркирана - стикера отстрани пишеше 16V DOHC-i ALL WHEEL DRIVE (никакво ТУРБО), а километража си беше в км/ч само и нямаше фабричен boost gauge. Ще се ровя още.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

Явно уики-то нещо бърка тук (както бърка и за впръскването на маслото на 4g63 :D ). В германия се срещаха такива машинки. Интересното е, че по талон са си 4х4, но са без турбо.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Грешката е моя sorry :icon_n_oops: Явно за европеиския пазар нещата седят доста по различно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Грешката е моя sorry :icon_n_oops: Явно за европеиския пазар нещата седят доста по различно.

 

Има нещо такова. Много модификации не са упоменати. Таргата също я няма в официалната листа. :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...