Премини към съдържание

някой от пловдив с еклипс 1g?


Препоръчано мнение

търся някой от пловдив с такъв еклипс /аз карам такъв/ да ме повози ,за да направя разлика между двата автомобила. Моя еклипс дава някакви грешки в електрониката и ми е интересно от това ли е при4ината да не ускорява добре ,или просто толкова вървят тези коли?!? Все съм си мислел 4е 150 коня дърпат пове4е, та това е ,о4аквам някой доброволец!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Какъв проблем ти прави с електрониката? Грешки вади ли? Бил ли си на диагностика? Иначе кръгчето е най-лесната работа, но не знам какво ще постигнеш така. Ако имаш повреда - оправи я и тогава ще може да сравниш коректно дали има друго.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Какъв проблем ти прави с електрониката? Грешки вади ли? Бил ли си на диагностика? Иначе кръгчето е най-лесната работа, но не знам какво ще постигнеш така. Ако имаш повреда - оправи я и тогава ще може да сравниш коректно дали има друго.

тя си върви колата но ми се иска да видя дали това е което може, ако си свободен нека се срещнем 0887 622 930. не искам да тормозим масхините нещо просто да добия впе4атление и от други коли

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

тя си върви колата но ми се иска да видя дали това е което може, ако си свободен нека се срещнем 0887 622 930. не искам да тормозим масхините нещо просто да добия впе4атление и от други коли

Ще ти звънна или ще ти пиша на лично, когато се поосвободя, че ми е малко лудница.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще ти звънна или ще ти пиша на лично, когато се поосвободя, че ми е малко лудница.

ами ще 4акам ,по добре прати смс ,аз ще ти се обадя ,защото съм на общежитие и не влизам много 4есто в интернет

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:offtopic: Днес минах покрай един колега с G1 и си махнахме даже без да се познаваме. Виждал съм го и преди и другия път ще го спра да се запознаем, защото май не беше от форума. Може и да спретнем една пловдивска срещичка.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:offtopic: Днес минах покрай един колега с G1 и си махнахме даже без да се познаваме. Виждал съм го и преди и другия път ще го спра да се запознаем, защото май не беше от форума. Може и да спретнем една пловдивска срещичка.

 

Shades, Моя Милост беше тва бе бате, преди няколко седмици дърдорихме по скайп, още не го бях взел... За Пловдивска срещичка съм готов само свиркайте

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Shades, Моя Милост беше тва бе бате, преди няколко седмици дърдорихме по скайп, още не го бях взел... За Пловдивска срещичка съм готов само свиркайте

Ееее, тя много лачена! Хайде честито! Значи може да съберем 3-те Еклипса някъде, тъкмо колегата да има 2 бази за сравнение. Само ще видя как ми е програмата тези дни и организираме срещата. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ееее, тя много лачена! Хайде честито! Значи може да съберем 3-те Еклипса някъде, тъкмо колегата да има 2 бази за сравнение. Само ще видя как ми е програмата тези дни и организираме срещата. :icon_thumbup:

 

Еми аз заминавам за Хасково днес, уикенда ще съм там, така че мога чак следващата седмица! Пращам ти номера си на лично, звънни като го измислите !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еми аз заминавам за Хасково днес, уикенда ще съм там, така че мога чак следващата седмица! Пращам ти номера си на лично, звънни като го измислите !

идеално ще се полу4и, аз като цяло съм свободен така ,4е ще 4акам позвъняване от някъде за да се срещнем ,до скоро!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...