Премини към съдържание

Цени


fen

Препоръчано мнение

В петък видях ценовата листа на новия Lancer. Ще има двигатели 1.5 и 1.8 бензин и 2.0 дизел. За 1.8 ще има и автомат CVT. Цени: най-ниска 28 990лв за 1.5 най-висока 49 990лв за дизела, включващ дори би-ксенон!

Според мен цените са горе-долу нормални, макар че за 50 бона, човек може да си вземе най-скъпия Авенсис. :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

29 000лв. :icon_blush: Аз сравнявах цените с Тойта Корола, Мазда 3, Хонда Сивик. Все пак не може да струва, колкото някое Рено сглобявано в Турция, или Киа, или нещо подобно все пак!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За мотор 1.5 и то базов модел 30000 лв... :icon_hmm: маи малко е височка :icon_blush:

 

И аз като lubenti смятама че е висока цената :icon_hmm: Моята ориентация е към 1.8 бензин с вариаторна кутия (предполагам че ще отиде към 40к) и при това положение май ще си карам каризмичката още няколко годинки :)

Все пак предлагам да изчакаме официалното обявяване на цените на саита на БС... :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

" С цел прогресивното въвеждане на Европейския пазар от края на 2007 година (4,570 м* дълъг и 1,760 м* широк) новият Lancer Sport Sedan ще бъде предложен на широката публика в няколко различни варианта. С 1.5 литров бензинов двигател, с 1.8 литров бензинов двигател и 2.0 литров дизелов двигател, както и във версията Rally Art с 220 к.с. Turbo. Те ще включват 5 и 6-степенни механични скоростни кутии, както и спортната 6- степенна автоматична скоростна кутия - CVT, в зависимост от двигателя и нивото на оборудване."

 

А нещо за цената на Рали Арт 220 к.с. ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Има Рали Арт версия вече, а също така излезнаха и последните снимки за ЕВО Х, но за цени нищо не се споменава.

 

http://www.mitsubishibg.com/do.php?page=4&...&id_rec=205

 

http://www.nihoncar.com/en/news-593-Lancer...n+the+Wild.html

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

и все пак приятели мои говорим за :mitsu-smiley: :first: цените са в рамките на разумното.ако почнем да сравняваме цените конкретно в този клас автомобили ще видим че цената на новия Лансер е някаде посредата което не чак толкова зле,разбирасе от30000до 50000лв ин тервала хич не малък дано лизинговата схема поне е добра.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има Рали Арт версия вече, а също така излезнаха и последните снимки за ЕВО Х, но за цени нищо не се споменава.

 

http://www.mitsubishibg.com/do.php?page=4&...&id_rec=205

 

http://www.nihoncar.com/en/news-593-Lancer...n+the+Wild.html

 

Според мен ще цената на ЕВО X ще започва от 90000лв като на предишното ево IX

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Неговата продължава да се държи над 90.92000 беше,ако не се лъжа.Мисля,че на Х-ката ще е по-висока поне с 5 000 отгоре. :yes3: Все пак е :mitsu-smiley: Ево Х

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз Ще поизчакам няколко години да поспадне цената и тогава ще се замисля.

Макар че до 2-3 години ще се е напълнило с такива красавци по улиците.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

и все пак колеги имали някой напредстава кога ще може и от къде да се закупи един такъв красавец ,говоря за БГ.

понеже ми предстои покупка на нов автомобил живо се интересувам

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

и все пак колеги имали някой напредстава кога ще може и от къде да се закупи един такъв красавец ,говоря за БГ.

понеже ми предстои покупка на нов автомобил живо се интересувам

До колкото разбрах днес на панаира все още няма ясна информация за начало на продажбите,а ето и част от брошурата на новия лансер

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

и все пак колеги имали някой напредстава кога ще може и от къде да се закупи един такъв красавец ,говоря за БГ.

понеже ми предстои покупка на нов автомобил живо се интересувам

 

От ноември в Балкан Стар. Имам приятел, който бачка там, но е в Шумен :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...