Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Лансър X , 2008 година.


Препоръчано мнение

Здраейте, обмисмям да сложа LED крушки на късите, а може и на дългите. Дайте съвети за марка, цени и удовлетвореност разбира се!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

От опита ми с лед на лансер-а (и галанта), цветове, модели и т.н., лед в рефлекторен фар не свети удовлетворително и предимно заслепява този от среща. Важно е и да знаеш че ЛЕД в дъжд, мъгла или на конкретен асфалт не осветява въобще и сякаш нямаш фарове.

 

Ако в крайна сметка държиш на ЛЕД - в Aliexpress е пълно с модели. Три неща които са задължителни:

 

1. Трябва да вземеш такъв с вентилатор

2. Трябва да вземеш такъв, на който ЛЕД-а на крушката е разположен на същата локация (височина), на която се намира жичката на халогена за да работи коректно в рефлектора.

3. Задължително трябва да си настроиш фаровете да са на достатъчна височина за да не заслепяваш отсрещния (обикновенно се прави на стена пред блока, пълно е с видеа).

 

Последния модел, който взех са ето тези: ЦЪК HB3 и HB4 за къси и дълги.

Тогава ги взех за 16$ комплекта, сега гледам че са намалени. Пасват идеално, дори правят линия. Взех ги Май месец миналта година, нямам никакви ядове.

 

Успех.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично съм доволен от ксеноните на Аутопро. Взех си НВ4 35W, цвят 4300 за късите и НВ3 55W 5000 за дългите.

 

Фаровете ми са регулирани. Никой не ми е присвятвал за заслепяване, което е важно, а осветеноста дори в дъжд е много добра.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...