Премини към съдържание

Зимни гуми Паджеро 3


Препоръчано мнение

много тесни и ниски. 265 широки ти трябват.

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А по принцип само това ли е проблем,аз не го карам по черно само асфалт и то веднъж в месеца дет се вика,да разбирам че ще е оо нисък само,за по тесни мисля че не е лошо поне за разхода,нека събера мнения и ще преценявам какво да купя,благодаря!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На какви джанти ще ги сложиш тези гуми? Паркетката ми Мазда СХ5 е с 225/65/17 зимни.

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами той сега е с 255/70/16,на същите джанти дават че може 235/80/16-значи ще станат и тия,а някой слизал ли е на 15 цола с паджеро 3 и дали е удачно,пак казвам че карам по шосе основно!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма да можеш да сложиш 15ки джанти, ще опрат в спирачните апарати. Бива да се придържаш към размера, който е дал производителя.

Редактирано от mmotors
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако тези калкулатори за гуми са верни мога да сложа 235/80/16-идеята ми е да върви по леко и проходимо в снега и да намали разхода евентуално,очаквам мненията ви колеги!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако тези калкулатори за гуми са верни мога да сложа 235/80/16-идеята ми е да върви по леко и проходимо в снега и да намали разхода евентуално,очаквам мненията ви колеги!
Слагай, ще се съберат. Друг е въпроса, че с тези тесни гуми ще изглежда нелепо.

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е нелепо чак не ми се струва но поне ще е по проходим и ще намали разхода предполагам,спирам се на кумхо 235/70/16!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е нелепо чак не ми се струва но поне ще е по проходим и ще намали разхода предполагам,спирам се на кумхо 235/70/16!

 

Незнам от къде ще ги купуваш, но ги гледам в един сайт на цена 154лв , в същия сайт има и Нокиан на цена 158лв. Място за сравнение няма между двете марки.

 

Качи снимки след като сложиш този размер , да видим как седят на джипа :)

Редактирано от prodromov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Казвате да се ориентирам към нокиан така ли да разбирам коментара,благодаря!Другата седмица ще купувам така че имам още малко време за избор на марка!За размера съм почти убеден да взема 235/70/16!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за съветите,взех бриджстон 245/70/16 dm2 модела мисля че е,надявам се да съм доволен ще пиша след първия сняг,лека вечер на всички и благодря!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

С такива съм и зимата са супер-добър избор.Иначе шумни и не икономични,но е зимна гума все пак.

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...