Премини към съдържание

Препоръчано мнение

При премахнат софтуерно филтър за твърди частици,но все още не махнат физически филтър възможно ли е пак да си прави регенерация?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

При премахнат софтуерно филтър за твърди частици,но все още не махнат физически филтър възможно ли е пак да си прави регенерация?

Като няма какво да го управлява,няма как да стане!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Така, на мой приятел му махнах ДПФ софтуерно на двигател който фабрично няма ДПФ.

Та и при тебе, взеха ти парите, закачих я на един лаптоп, цъкаха с език половин час и казаха готов си.

Поправи ме ако не беше в този ред.

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако се регенерира , след като е премахнат софтуерно, значи просто не са си свършили работата. За каква кола става дума? Физическото премахване няма връзка.Сигурен съм , защото съм карал доста с премахнат от компа, но наличен физически.

Редактирано от Гайдаров
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като е наличен физически, а не се регенерира, няма ли в един прекрасен момент да се затапи напълно, се питам ?

Редактирано от Stanislav Konstantinov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз така си мисля,че нещо по софта не донаправено за да прави или имитира регенерации.Днес след физическото премахване на ФАПа си продължава да бръмчи вентилатора на макс и да греят огледала и задно стъкло.Колата е Ц КросърМайстора е приятел и ще си оправи грешката,а парите са пренебрежимо малко за съответната интервенция.Едновременно го направи и на 4007 и там няма проблем,но каза,че въпреки иднаквите мотори софтуерите били различни и оттам може би нещо е станало.Иначе днес след физиката няма да светят лампи да си го търси един вид.

 

Редактирано от Даниел Цветков
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Така, на мой приятел му махнах ДПФ софтуерно на двигател който фабрично няма ДПФ.

Та и при тебе, взеха ти парите, закачих я на един лаптоп, цъкаха с език половин час и казаха готов си.

Поправи ме ако не беше в този ред.

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Не е този реда в никакъв случай-човека го познавам отдавна ,работи качествено и винаги ми дава супер оферти на цени на части на труд.Просто нещо се е бъгнало,а и лаптопа му му прави мизерии от известно време.Аз му вярвам,в петък ще си оправи нещата.

Редактирано от Даниел Цветков
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не е този реда в никакъв случай-човека го познавам отдавна ,работи качествено и винаги ми дава супер оферти на цени на части на труд.Просто нещо се е бъгнало,а и лаптопа му му прави мизерии от известно време.Аз му вярвам,в петък ще си оправи нещата.
Вярваш вярваш ама бързаш да питаш у форума :) Не знаех че ти е познат, извинявам се. Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk Редактирано от niki nikolov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

НП,просто снощи я взех и ми стана интересно защо така.

А и нали форумите са за това-да обменяме инфо.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

НП,просто снощи я взех и ми стана интересно защо така.

А и нали форумите са за това-да обменяме инфо.

Напълно си прав! Драсни после за резултата.

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Резултата е -нищо,оправи се от само себе си.Няма записани грешки,лампи не са светвали и те така.

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...