Премини към съдържание

Jr Direct Kit


s_mitko

Препоръчано мнение

Дали има смисал или по-точно ще има ли ефект ако се сложи на галанта един такъв кит , като от линка http://www.heed-auto.com/SportFilter.htm и колко горе долу ще ми излезне като цена.

П.С.Галанта е 1,8 без ижекцион.:rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз си поръчах от Хеед филтър за Еклипса, който се води replacement, т.е. няма нужда от допълнителни китове, а се монтира на мястото на оригиналния (който заводски е конусен). Цената му беше 90 лева и го чакам вече втори месец да дойде от Франция. Колкото до ефекта, лично аз не смятам, че ще има голям. Спортните филтри са най ефективни при "пипани" коли (чип, турбо, колектори, инжектори и т.н.), тогава осигурява нужното по-голямо количество въздух и оттам разликата в конете. На "сток" кола ефектът ще е почти нулев. Лично аз го взимам заради уж по-доброто филтриране на въздуха, дългия пробег и възможността за повторно слагане след изпиране.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз си поръчах от Хеед филтър за Еклипса, който се води replacement, т.е. няма нужда от допълнителни китове, а се монтира на мястото на оригиналния (който заводски е конусен). Цената му беше 90 лева и го чакам вече втори месец да дойде от Франция. Колкото до ефекта, лично аз не смятам, че ще има голям. Спортните филтри са най ефективни при "пипани" коли (чип, турбо, колектори, инжектори и т.н.), тогава осигурява нужното по-голямо количество въздух и оттам разликата в конете. На "сток" кола ефектът ще е почти нулев. Лично аз го взимам заради уж по-доброто филтриране на въздуха, дългия пробег и възможността за повторно слагане след изпиране.

Това исках да знам - ефекта какъв ще е .Благодаря!!! :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
Аз си поръчах от Хеед филтър за Еклипса, който се води replacement, т.е. няма нужда от допълнителни китове, а се монтира на мястото на оригиналния (който заводски е конусен). Цената му беше 90 лева и го чакам вече втори месец да дойде от Франция. Колкото до ефекта, лично аз не смятам, че ще има голям. Спортните филтри са най ефективни при "пипани" коли (чип, турбо, колектори, инжектори и т.н.), тогава осигурява нужното по-голямо количество въздух и оттам разликата в конете. На "сток" кола ефектът ще е почти нулев. Лично аз го взимам заради уж по-доброто филтриране на въздуха, дългия пробег и възможността за повторно слагане след изпиране.

Здравей :icon_blush: казваш дълъг пробег а как го определяш ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...