Премини към съдържание

Lancer 2.0 Diesel 140 hp какво да гледам при покуппка


Препоръчано мнение

Здравейте,

 

Спрял съм се на този Lancer 2.0 Diesel

 

Интересува ме какво да гледам най-вече. Продава се доста изгодно. човека казва, че е първи собственик и има история на тези 100 000 км за 10 години и може да се докаже.

 

Въпроса ми е съединителя колко изкарва, ако е карана само градско ? Ръжди къде избиват най-вече ? Има ли нещо тънко, което ми убягва в дадения случай ?

 

Не взимам кола от магазин за 35 000, та да имам съответните очаквания и изисквания.

 

Въпроса е да няма нещо скрито. Двигателя е дизел на VW, което никак не ме радва и успокоява. Това помпа дюза технологията ли е ?

 

Ей такива неща. И все пак колко е справедливата цена за такава кола с доста бедно оборудване.

 

На колата са сменени накладки и дискове по спирачките и по предното окачване доста неща без амортисьорите.

Редактирано от Stanislav Konstantinov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нищо не излиза на посочения линк.

 

Ето, опитвам отново :

 

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11533466110098373&slink=8um8qk

Редактирано от Stanislav Konstantinov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много еФтин?!?!?! Само щото няма музика и 18"ки ли?!?!?!

На по-малко от 100 хиляди,за 8500лв. :icon_hmm:

Редактирано от Vasil Sivkov-Noby
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много еФтин?!?!?! Само щото няма музика и 18"ки ли?!?!?!

На по-малко от 100 хиляди,за 8500лв. :icon_hmm:

 

Василе, идва зима! Печките са на промоция http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/biggrin.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Василе, идва зима! Печките са на промоция http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/biggrin.gif

Аз се чудя, що го взех скъпо Pinin-a, а то щото е бензинка ?!?!?!?!?! :icon_doh:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

На по-малко от 100 хиляди,за 8500лв. :icon_hmm:

И каран предимно градско тези 100 хиляди, пък със сменени вече дискове . Да живее дядо Коледа . http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/biggrin.gif
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Интересува ме най-вече този мотор е комън рейл или помпа-дюза. Ако е ПД няма да отида да го гледам, та ако ще и за 5000 лв да е. Просто съм патил и не ми трябва повече.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Щом точно това те интересува, изобщо не ходи, Бомба-дюза е .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Интересува ме, защото с тази кола ще ми се налагат дълги преходи из Турция и ако ми гръмне мотора, както ми се е случвало вече, точно с такива мотори на Пасат и на Голф комби, се наложи да ги изостявям за без пари, честно този експирианс ми е достатъчен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Случайно пак погледнах обявата за Лансъра и гледам, че цената е слезнала, без пазарлък с 1000 лв на 7500 лв. Та се чудя дали и с проблем си заслужава 7000 лв. Колко сериозен може да е проблема, който да не се установи ... пукната глава или пукнат блок, това вече би било сериозна причина, за да искаш да се отървеш от една кола 20 - 30 % под пазарната и цена

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Интересува ме, защото с тази кола ще ми се налагат дълги преходи из Турция и ако ми гръмне мотора, както ми се е случвало вече, точно с такива мотори на Пасат и на Голф комби, се наложи да ги изостявям за без пари, честно този експирианс ми е достатъчен.

....в този случай си вземете 1.8 бензин с ръчни скорости,най безпроблемната конфигурация е това.....дизел, само ако е чисто нов от магазина .....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ти го писа това.

 

Писах го и не се отмятам. Предизвикателството ме привлича обаче. Има няколко неща, които исках при покупка на следваща кола:

1. Да е автомат. CVT на Митсубиши ми пасва идеално, само да не се налага веднага да ходи за ремонт. Само за смяна на маслото, което и така не е евтино, ако се прави както трябва.

2. Да не е дизел, еле пък помпа - дюза. Много съм се парил и то със запазени коли взимани от дилър на VW от Хамбург

3. Искам да е компактно комби или фастбек, както е Лансъра

4. Цвят - всеки различен от тъмен, а тази от обявата е черна и не отговаря и на горните тру условия.

 

И все пак бих искал да покарам такава, за да разбера да или не, но не искам да разигравам човека който я продава.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Обиколил съм Европа (общо над 40к км) с Lancer 2008г. баш 2.0 Бомба-дюза и не съм имал проблем, обаче........както написаха преди мен - дизел само нов от магазина. Колата е купена чисто нова, в Бг нафта се налива на 2 места само и няма драми нито с помпи, нито с дюзи вече над 100к км, обаче.......собственикът на тая кола не е склонен да се раздели с нея дори и ако някой му даде парите, които е платил навремето в магазина (не за друго - просто с тези пари не може да си купи нов Lancer), та ми е интересно защо някой би продавал подобна под пазарната цена дори......

 

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk

Редактирано от Xatamoto
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...