Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

MITSUBISHI Pajero Pinin GL 2.0 GDi 2001г. 5 врати, пак съм тук!


Препоръчано мнение

Износено втулки на стартера, като тази в ротора е тотален леш!

Ремонт на стойност 44,80лв, от които 40 са за труд!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Износено втулки на стартера, като тази в ротора е тотален леш!

Ремонт на стойност 44,80лв, от които 40 са за труд!

Скъпооооо :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Може ли ин аз да се включа в готовата тема!

Вчера си купих паджеро пинин 2 врати,2005г. бензин 1.8 МПИ мотор (няколко въпросчета)

На магистралата засякох разход на гориво 10,6л./100км. карах с около 120 км./ч. оборотите ги държеше мисля към 3500 мисля(определено бяха над 3000) Нормален ли е разхода?

Искам да си сложа дръжка-за захват на ръката при слизане и качване на страничната колона отпред в ляво за шофйорското място-че няма но има оставени дупки(запушени са с тапи) Въпроса ми е мога ли да взема тази горе на тавана на задните седалки и да я монтирам на въпросното място? (но май не предполагам, щото те се прибират явно имат пружинки някакви а тези които съм виждал по странични колони са фиксирани-стърчащи)! Може би само от морга!!!-какво мислите?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може ли ин аз да се включа в готовата тема!

Вчера си купих паджеро пинин 2 врати,2005г. бензин 1.8 МПИ мотор (няколко въпросчета)

На магистралата засякох разход на гориво 10,6л./100км. карах с около 120 км./ч. оборотите ги държеше мисля към 3500 мисля(определено бяха над 3000) Нормален ли е разхода?

Искам да си сложа дръжка-за захват на ръката при слизане и качване на страничната колона отпред в ляво за шофйорското място-че няма но има оставени дупки(запушени са с тапи) Въпроса ми е мога ли да взема тази горе на тавана на задните седалки и да я монтирам на въпросното място? (но май не предполагам, щото те се прибират явно имат пружинки някакви а тези които съм виждал по странични колони са фиксирани-стърчащи)! Може би само от морга!!!-какво мислите?

Май няма да стане. Тази екстра я имат дългите Пинини.

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може ли ин аз да се включа в готовата тема!

Вчера си купих паджеро пинин 2 врати,2005г. бензин 1.8 МПИ мотор (няколко въпросчета)

На магистралата засякох разход на гориво 10,6л./100км. карах с около 120 км./ч. оборотите ги държеше мисля към 3500 мисля(определено бяха над 3000) Нормален ли е разхода?

 

1.8 MPI...чудесен за газификация. Разхода ще е пак толкова, но на газ.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 7 месеца ...

1.8 MPI...чудесен за газификация. Разхода ще е пак толкова, но на газ.

Абе ще има едни 15-20% нагоре на газззззз!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...