Премини към съдържание

Аутлендър II - амортисьори


Препоръчано мнение

Здравейте, предстои ми смяна на предни/задни амортисьори. Ще съм ви благодарен да споделите мнения и опит в тази връзка. Ако може да препоръчате сервиз, в който да ги сменя ...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като взех Кросъра единия заден беше омазнен и по препоръка на майстора ги сменихме с Каяба понеже машината е япо ска и най добре японски.

Цена под 100 лв с отстъпката на майстора.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 година ...

Здравейте, колеги

И на мен ми предстои смяна на амортисьори и съм се насочил към Каяба. Има ли някой впечатления от тях?

Благодаря предварително!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добро утро, бих искал да се присъединя в темата с допълнителен въпрос по темата.

 

В близко бъдеще и на мен ще ми се наложи да сменям амортисьори и дилемата ми е какви да бъдат - маслени или газови ? :icon_hmm:

 

В сравнение с нисък автомобил се усеща едно заклащане поради голямата височина на купето и определено бих се насочил към газови амортисьори заради твърдоста им, но пък от друга страна пътищата ни са в много окаявно състояние и предразполагат поставянето на маслени амортисьори поне да се обират малките неравности.

 

Има ли някой карал и с двата вида амортисьори и кой е за предпочитане ?

 

Лек ден.

Редактирано от sunnyboy115
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...