Премини към съдържание

Няколко въпроса относно Mitsubishi Lancer 2008г


Препоръчано мнение

Относно образованието. Писането е начин за комуникация. Ако ти не ползваш елементарните правила за пунктуация, а очакваш помощ, много от четящите ще се откажат да дочетат мемоарите ти, а сред тях може да е и точният човек. Постарай се повече. Това е уважение към околните, което ще рефлектира и към теб.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 67
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Напълно съм съгласен с теб, че всички официални предтавители на марките не само на нашата не познават парите

Само за информация искам да споделя, че намерих оригинален диск от тук:

https://hereshop.navigation.com/product/Catalog/Catalog_Mitsubishi_Lancer_2008/MMCS-HDD-Europe-2017/sku/T1000-25692/en_GB/HEREEMEA/EUR

А при нашите момчета в продавалника е наполувин цена

Вече избора се свежда до лична преценка от къде

Но пък друг е и въпроса ако трябва да се дават толкова пари за нови карти, и ако трябва, и дасе сменява Блутут модула дали направо да не се смени цялата Мултимедия.Разликата в цената може би няма да е много голяма. Незнам не съм го решил все още а и както споделих снощи, в момента не са ми приоритет тези неща

Просто споделям с вас и коментираме ситуацията, може и да бъде полезна за в бъдеще, и на някой друг колега кой знае :)

Поздарви

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Разликата между оригиналната мултимедия и алтернативната е осезателна. Съгласен съм, че като софт малко "издиша", но пък звука си заслужава. Блутут модул може да се намери и на по-прилична цена, но втора употреба. При мен също "сдаде багажа". Хубавото е, че ги монтират на няколко марки и модели автомобили. Във форума е отбелязано вече. Единствено трябва да видиш номера на твоят.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет за момента реших, че се отказвам от екстрата да говоря по телефона чрез мултимедията, смятам само да ъпдейтна картите. Така или иначе в близките години генарални промени в пътищата на нашата мила Родина едва ли ще има. В този ред на мисли за сега отпада опцията за нова мултимедия, която както колегата е написал в предния пост едвали ще е на същото ниво както стоковата.

Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Привет колеги, имам нов въпрос към вас и то по точно към колегите с кожен салон. Тъй като лятото тази година да е прекалено дъждовно все пак, като напече слънцето вътре в колата става меко казано направо нетърпимо, и затова ми хрумна тази идея за затъмняване на стъклата, ако някой от вас е имал същата дилема и си е решил към тази стъпка то нека сподели.

Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пак се оплакваш от екстрите си.... като искаш кожа ще ти пече на дупето. Зимата поне имаш подгряване и ще може да си го топлиш. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Въобще не се оплаквам, просто искам да коментирам на вас неща, които ме интересуват.

Относно затъмняването освен, че ще ми пази задните части сега лятото, ще придаде поне според мен и по хубав външен вид на колата. Също така като отблъсква топлината ще се запази живота на самият кожен салон, да не говорим пък и за спирането на вредните UV лъчи.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:D

 

Затъмняването на стъклата е главно с естетическа цел. При положение, че не можеш да затъмняваш челното и предните странични стъкла, за шофьора нищо няма да се промени. По-голям успех ще имаш ако си сложиш кърпа на седалката.

 

 

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз по принцип не съм много за затъмняването, но си има случаи, в които е добре да са затъмнени. На новите коли в по-скъпите пакети, винаги са включени затъмнени прозорци(предимно задните).

Но относно допълнителното затъмняване, да! по закон няма право да се затъмняват всички стъкла. Но мисля, че е разшерено предните да са с леко тониране! Затова и има фолиа с различна пропускливост!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А! Сетих се, че последният път като занесох да ми оправят щети по колата. В сервиза имаше един черен Lancer, който също така беше и тониран с най-тъмното фолио(предното стъкло беше нещо средно). Влязох в него и нещо хич не ми хареса като усещане, малко като в миша дупка! Сега с времето може да се свиква, ама за 1мин не ме изкефи. Като цяло никога не ми е харесвало да се возя в кола със силно тонирани стъкла! Всеки с вкусът си!

А дето говорим за закона! Май нито някой го спазва, нито някой следи дали се спазва!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По принцип закона не позволява да се затъмнени предните стъкла, колкото до задните след като автомобила има странични огледала няма проблеми. Аз също не съм привърженик на пълното затъмняване и затова сложих днес на задните стъкла, такова фолио с 65 % пропускливост. Колата лично за мен в момента изглежда по добре, а колкото до ефекта с намаляване на горищината в купето все още нямам поглед.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето и снимките, сори ако нещо за качеството, но не съм се старал ;)

http://valiovg.snimka.bg/automobiles/mitsubishi-lancer.5132497

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На снимките така изглежда на живо е малко по различно, ако има възможност с удоволствие бих ти показал.

През деня видимостта през тях е идеална, а и през вечерта няма никакви проблеми. Колите се виждат идеално.

Колкото до това дали е ефикасно за намаляване на горещините все още не мога да изкажа мнение, защото с тия дъждовете...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

П.с. Само за пояснение под снимките съм написал кои са преди и, кои след фолирането на стъклата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, честно казано въртеше ми се из главата да направя и предните стъкла, дори и с най малкия процент, но фирмата където ми извършиха услугата ме посъветваха, да не го правя. Казаха, че ако даден автомобил се кара основно градско и то в града където е регистрацията почти никой не е имал проблем, но ако се патува както в моя случай от единия край на България до другия и то често, шанса да ми правят проблеми е голям. Така че се въздържаха и направихме само задните.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...