Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Избор между два лансъра


Препоръчано мнение

Колеги здравейте, само за първоначална информация за мен , искам да кажа че това ще е първи контакт с марката, минах през немски и френски марки, и накрая се спрях на японските и по конкретно на марка и модел Мицубиши Лансер 1.8 МТ

Но само от четене из форума и никакъв реален контакт решихме и се спряхме на lancer 1,8 МТ

В нета и Бг търсачките има изборор от няколко оферти от които моите претеденти са :

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11525495948524389

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11522910302009537

Като семейния бюджет е определил ,че ще се газифицира веднага след евентуалната покупка независимо от избрания автомобил. Моля за вашето мнение между двата автомобила.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По-скъпият е по-стар.

По-евтиният е с новата муцуна.

Км и на двата ми се струват занижени.

Виж имат ли сервизна история и какво е сменяно по тях.

Искай качване на подемник и пробно каране.

Избери неравен маршрут и скоростна отсечка и виж как се държат.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

Днес в търсачката изкочи още едно предложение:

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11506710333291177

което прави избора още една идея по труден, но пък нали е хубаво човек да има право на избор

Два от автомобилите пише че са взимани от БС което поне за мен е плюс, че поне може да имат някаква исторя наясно съм, че са обслужвани само гаранционно в БС, но все пак може да се види уж някаква история, докато колата която е нов внос е пълна мъгла от към история

На снимките изглеждат сравнително запазени, но знае ли човек и затова се допитвам до вас, хората които отдавна са запознати с плюсовете и минусите на конкретния модел

Поздрави на всички и очаквам вашите съвети

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само да попитам в БС или Ратола, биха ли били така отзивчиви ако им се обадя и им дам рамата да ми кажат, какво и кога е правено по колите

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само да попитам в БС или Ратола, биха ли били така отзивчиви ако им се обадя и им дам рамата да ми кажат, какво и кога е правено по колите

 

Така да им се обадиш на сляпо ми звучи абсурдно. Ако си собственик и отидеш с талона на автомобила ще ти дадат тази информация.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако вече съм собственик съм наясно че ще кажат, но въпроса е на кой от трите да е

п.с. на предния автомобил Рено още преди да го купя можех да му проверя сервизната история

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет,

За мен фаворит е седана - №2, има най-високо ниво на оборудване и ако пробега е реален си е направо шестица от тотото.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Винаги съм се чудил - какво ще се провери, на колко километра ли е? Ако 200 000 е нещо за автомобил и то на Mitsubishi по добре да не се гледа. Аз ако съм - отивам - сядам, карам и ако ми хареса - вземам. Останалото - късмет. Защото дали не може и автомобил на под 100 000 да ни вкара в джаза...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като цяло не съм много съгласен, колите задължително трябва да се проверяват. Търговците на коли лъжат ужасно. 200 000 км. са много примерно за автоматични скоростни кутии, 4х4 системи и т.н. Проверях тука едни БМВ-та за приятел, пишат я на 170к, тя 2003-та година произведена и 2005-та вече е на 210к записана в сервиза, това значи че сигурно гони 500к., ставаше въпрос за автоматик БМВ, не мисля че е без значение на колко километри е колата. Най-малкото ако лъже в обявата и е врътнат, можеш да се пазариш за цената като знаеш реалните километри.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само да попитам в БС или Ратола, биха ли били така отзивчиви ако им се обадя и им дам рамата да ми кажат, какво и кога е правено по колите

Пробвай в Ратола, щото педалите от Б.С. едва ли ще ти кажат нещо, ако нямаш човек там!

Седана е истински, Аз съм за него.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По-скъпият е по-стар.

По-евтиният е с новата муцуна.

Км и на двата ми се струват занижени.

Виж имат ли сервизна история и какво е сменяно по тях.

Искай качване на подемник и пробно каране.

Избери неравен маршрут и скоростна отсечка и виж как се държат.

По-стар, ама е Instyle ниво, демек има всичко, другия, не чак толкова всичко.

Мутрите им са различни, защото единият е седан, другия е хеч.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги голяма дилема голямо нещо, лично на мен фаворит ми е седана, но пък жената е напълно противоположния полюс на нея й харесва хечбека

и сега у нас е едно чесане по главите, че чак не е истина. Поне се спряхме само на двата автомобила които са взимани от БС, новият внос отпадна.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги голяма дилема голямо нещо, лично на мен фаворит ми е седана, но пък жената е напълно противоположния полюс на нея й харесва хечбека

и сега у нас е едно чесане по главите, че чак не е истина. Поне се спряхме само на двата автомобила които са взимани от БС, новият внос отпадна.

Бъди мъж, тя да си командва къщата, ти избираш колата!!! :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре кзано :)

Само че в случая тя кара оновно колата, на мен ми е налага да отсъствам от страната постоянно и то не за малко време

На нея въобще не й харесва формата на седана нито от пред нито отзад, ъгласна е да направи компромис само й единственно ако колата е техничеки ок

Само за инфо хечбека е доста визуални забележки от вътре, незнам защо но е доста поизтъркан и май за капак е обслужван с полусинтетика масло, което хич не ми допадна.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, на хечбека на последната снимка на документите Рег. Номер е Пловдивски. Дори и да е бил на лизинг би трябвало да е бил със Софийски номер. Според мен това не е първия собственик както пише в обявата.

Редактирано от mishav
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет, утре ако всичко е ок смятам да отскоча да го видя въпросния от Асеновград, да видим дали снимките от Мобилито ще отговарят на истината

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вземи седанаааа. По-хубав е. Жената ще слуша яката музика, а не радио точка! И возенето там е по-добро.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет, утре ако всичко е ок смятам да отскоча да го видя въпросния от Асеновград, да видим дали снимките от Мобилито ще отговарят на истината

Тази кола в Смолян не съм я виждал никога!!! :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет, честно казано останах разочарован от хечбека, като оставим козметичните забележки от вън по ламарините, но и вътре в интериора не бе по различно за съжалние, но най лошо впечатление ми направи работата на двигателя с тракането му, явно на този тип двигател не му поняся полусинтетиката, конкретния автомобил беше с 10w40

Здраве да е, продължаваме с търсенето

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Седана е за предпочитане, но щом не можеш да се "пребориш" с господарката, си го закъсал. Явно ти няма да решиш, коя кола да купите. Нека тя да пише вместо теб тук, за да не те ползваме като пощенски гълъб.😀

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Все още имам надежда :) причината е че няма други добри оферти за хечбекове или са в окаяно състояние или са със безмисленно завишени цени

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Все още имам надежда :) причината е че няма други добри оферти за хечбекове или са в окаяно състояние или са със безмисленно завишени цени

Отивай и взимай седана. Ще останете доволни. Едни 20см в повече на госпожата няма да и пречат. Слагаш му едно хубави крило отзад и е в завършен вид! :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...