Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Съвет за Мицубиши новобранец


Dinku

Препоръчано мнение

Здравейте! Аз съм дългогодишен водач на БМВ и съм решил да сменя с Митсубиши лансер. Може ли да ви попитам как ви се струва тази кола? https://home.mobile.de/EGAUTOMOBILEHEIDENHEIM#des_254063577

Интересува ме дали са ефикасни газовите уредби на тези модели? При пълна сервизна история, надеждни ли са тези автомобили? Имам горчив опит с БМВ и съм чувал само хубави неща за тезо модели. Може би ще отида да си го купя, много се надявам на мнения от старите кучета в този форум на тема Митсубиши :)

Благодаря ви в аванс! Прощавайте за новобранската тема, но найстина ми трябва съвет.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На външен вид добре изглежда.

С високият клас оборудване.

Двигателят носи на газов инжекцион.

Но задължително трябва да се огледа отдолу за корозия.

Трябва и пробно шофиране за необичайни шумове.

Както вглеждане за пребоядисване на детайли и причина за бояджилъка...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Моят съвет е да търсиш кола от БГ купена от вносителя за страната и по възможност на малко километри. Ще си по-наясно с историята на колата от колкото някаква от Германия. Там масово продавачите са турци, албанци и всякакви други балкански субекти.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Изгледай тези прегледи, в случай че не си ги гледал:

 

Много са точни и правдоподобни, аз съм много съгласен казаното в тях.

Не знам какво BMW караш и в какво състояние, но качеството, най-вече на материалите може да не ти харесат или поне ще ти се сторят като на старата ти кола. Много е спестено от шумоизолация.

Според мен е минус, че и 1,8 двигателя няма 6 степенна скоростна кутия.

Не знам как е при по-старите и другите :mitsu-smiley: модели, но този Lancer е малко като японската Дачия, в една много сполучлива опаковка, използваща стара слава.

Лансъра който карам е купен от магазина, вече съм над 160000км , нямам голяма база за сравнение но може да се каже че колата е надеждна. След 150000км започнаха да се появяват някой глупави проблеми като изчезване на единия аудио канал(поправя се), отказ на хендсфри модул, алармата се включва сама.

Хубаво е да провериш климатика, по някое време започва да отслабва и трябва да се долее фреон.

До сега съм сменил един датчик за налягане на въздуха MN195775, предни амортисьори, шарнири, тампони и някаква щанга или рейка беше, не помня точното название.

За момента нямам сериозни проблеми, но като знам че до скоро не съм пипал нищо по колата и на пролет ще станат 10г. употреба, вече ми се иска да пробвам нещо ново.

Който е навъртял повече от 160000км и има същия модел или мотор може да ти даде по-подробна информация.

Редактирано от ferrarko
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По принцип съветва ли са ме да не си купувам кола с газ от Германия и в доводите имаше логика. Проблем може да е тук обслужването и настройката на някои марки газови. Газта амортизира някой компоненти като клапани, инжектори и бобини. Обикновено там слагат газ ако ще се карат много километри. Забелязал съм и че коли с газ в Германи са с по-ниска цена.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Здравейте,

Тази ми хвана окото, откъде мога да почерпя повече информация за модела, в auto.ru няма информация за двигателя, което доста ме учудва?

Предимства, недостъци най-вече.

Благодаря ви предварително.

Редактирано от Mitko414
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...