Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Защо изчезна обявата за Грандиса с превъртян километраж ?


Препоръчано мнение

Необяснимо ми е защо така ненадейно изчезна обявата за Грандиса с превъртян километраж ?

 

Обявата в мобилето е : https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11502666727316105&slink=4hayt5

 

, а вкрая на миналата година обявата в секция продавам беше за автомобил на 220 000 км.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно имаш интерес към возилото - http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=36870&pid=345951&st=0entry345951

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Изтрих темата по желание на създателя на темата.

Неговият приятел я е продал на някакви автоджамбази и те я препродават, явно не подозирайки за разследващите километрите във форума.

Но най-добре той да обясни какво е станало.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

....... явно не подозирайки за разследващите километрите във форума.....

 

Разследващи или не, щом автомобила е продаден на друг, не разбирам какъв е проблема да си остане темата като някой много стари теми в секция продавам ?

Някой е превъртял километрите и се опитва да измами друг.

В интерес на истината е по-добре темата да остане докато се продава автомобила ......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Разследващи или не, щом автомобила е продаден на друг, не разбирам какъв е проблема да си остане темата като някой много стари теми в секция продавам ?

Някой е превъртял километрите и се опитва да измами друг.

В интерес на истината е по-добре темата да остане докато се продава автомобила ......

 

Колега, виждам че си силно заинтересован от този Грандис и ти е болна тема. Обясних вече в самата тема какво се случи, можеш да влезеш и да прочетеш. Повече няма да пиша по тази мета :icon_censored:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, виждам че си силно заинтересован от този Грандис и ти е болна тема. Обясних вече в самата тема какво се случи, можеш да влезеш и да прочетеш. Повече няма да пиша по тази мета :icon_censored:

 

Не мога да ви разбера, какви са тия икони за цензура и изказвания от рода, че ми е болна тема?? :icon_doh:

 

Аз съм "ЗА" истината и съм категорично против да се прикриват всякакъв род опити за измама.

 

Темата може да се затвори.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Аааа няма да се затваря.

Щото ще влезне някой, който вместо от ляво, ще го засърби от дясно и ще отвори тема "Защо заключихте темата на sunnyboy?"

А иначе, докато не се приложи закон с наказание за върнати километри ще се пишем по форумите, щото си нямаме друга работа.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Значи..съвсем случайно познавам хора за който това е бизнес :icon_box:

да не кажа че излизат зад граница за да превъртат километражи за да влизат колите от там превъртяни.

Не знам точно какъв е случая но с една проследена кола няма да решим проблема с превъртането на километражи,не само за митсубиши а изобщо.

и много се дразня като ида на пазар за автомобили и няма значение на колко години е колата е на точно 167 000 км,и я е карала само една бабичка която е ходила само за хляб с нея

директно ги подминавам,работил съм в Белгия и там това е недопустимо и граничи с престъпление,имаше цяло предаване по бтв за този бизнес,съжалявам искрено ако някой колега е бил излъган.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Мдам, колегата горе е прав, аз гледах една, дето слезе от автовоза на 12 години и беше на 162 000 км, гаранция я извъртат още в Германия или Австрия турците...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...
  • Admin

Ето една добра новина:

 

До 7000 лв. глоба за манипулиран километраж

 

http://dnes.dir.bg/news/globa-kilometrazh-26434417?nt=4

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...