Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Съединител Спейс Стар


Препоръчано мнение

Здравейте колеги.

Имам за смяна съединител на Спейс Старчето ми с двигател 1.3 и четох тук,че има известни проблеми с тези съединители предимно Valeo в пакетаж на друга марка.

От това което ми стана ясно колеги тук казват,че е добре да се ползва съединител комплект на LUK или SACHS.

Та харесах си този съединител като цена ,но дали е този моят модел.

https://chastite.com/%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%BF%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%82-%D1%81%D1%8A%D0%B5%D0%B4%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5%D0%BB-LuK-618-3030-00-p130042.html

 

Какво мислите добра ли е цената,марката и това ли е точният модел съединител.

 

Много благодаря предварително.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм сменявал с Valeo без никакви проблеми. По спомен общо с цената за труд беше колкото този от линка.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги.

Имам за смяна съединител на Спейс Старчето ми с двигател 1.3 и четох тук,че има известни проблеми с тези съединители предимно Valeo в пакетаж на друга марка.

 

То "проблеми" с Валеото няма, то си е читава марка, проблема е най вече, че в опаковка на Валео ще си го вземеш за 200 лв., а в опаковка на ЛЮК, Айсин и т.н... ще го вземеш за 300, а вЕрвай ми, една картонена опаковка изобщо не струва 100 лв.http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/smile.gif
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Карам "ВАЛЕО" вече повече от 80 000 , купено за 230лв. Нямам представа дали е оригинално или не, но не съм и проблеми съотвенитните километри. Сами си преценете.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

четох тук,че има известни проблеми с тези съединители предимно Valeo в пакетаж на друга марка.

Ами значи купи си Валео в пакетаж на Валео и всичко трябва да е точно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Значи вземам Валео комплект и това е.Така или иначе е по евтин.Айсин е с 20лв по скъп.Явно картонената му кутия е по тънка от на Люк хах.

Дано поне е корейско Валео и лагера да е добър.Не знам къде бях,чел в една тема,че Люк и Закс си били тяхно производство и били за предпочитане специално за Спейс Стар,но щом не е точно така по добре, доста по евтин е Валеото.

 

https://chastite.com/komplekt-syedinitel-mitsubishi-space-star-dga-1.3-16v-dg1a-van-d10939c10151.html

 

Интересно сега гледам за 1.6 Валеото е малко по скъп от Люк.

Редактирано от Staffolino
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Здравейте.Сменихме съединителя всичко е наред за сега с него много мек и приятен стана педала и скоростите се сменят мазно с голяма лекота.За жалост не е корейско Валео, а френско на което две насрещни пружини хлопаха и бяха по различен цвят.Дано не направят проблем.Маслото е ново и то по книжка elf tranself NFP 75-80.Имам друг проблем след смяната , но там ще пусна друга тема тъй като проблема не е в съединителя.

Редактирано от Staffolino
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...