Премини към съдържание

Има ли в Българиа Colt 1.8 Gti ?


Препоръчано мнение

Да има.... :icon_thumbup: Но не се продава :icon_blush: Това ми е любимия малък самолет в гаража :mitsu-smiley:

А ти от каде си го взе ако не е таина :icon_blush: , защото по интернет дори и в немското мобиле няма с такъв двигател за продаване,освен по Горубляне нещо но рядко имам път на там. :mitsu-smiley: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето тук намерих 2 бр. :plane: 1.8 gti

 

http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=tqe3ibxzr3q

 

http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=tjunhqqoe4m

 

Но за съжаление са в Германия

 

:rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А ти от каде си го взе ако не е таина :icon_blush: , защото по интернет дори и в немското мобиле няма с такъв двигател за продаване,освен по Горубляне нещо но рядко имам път на там. :mitsu-smiley: :icon_thumbup:

Аз лично го купих от един колега в форума,на които искренно му благодаря :icon_clap: :mitsu-smiley: Иначе тези коли са доста редки и се съмнявам ,че лесно ще намериш такъв колт в БГ дори да не казвам почти нвъзможно. :icon_blush: Ако ме питаш мене ако искаш такова :plane: пускаи търсачката и отиваи да си го вкараш от вън. :icon_thumbup: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да има.... :icon_thumbup: Но не се продава :icon_blush: Това ми е любимия малък самолет в гаража :mitsu-smiley:

 

Твоя дали не беше зелен?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има и то не малко!!! :drive:

Аз лично на моито купе не съм виждал друг:icon_blush: :mitsu-smiley: Но ще се радвам ако има :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично на моито купе не съм виждал друг:icon_blush: :mitsu-smiley: Но ще се радвам ако има :icon_thumbup:

 

Аз за това питам. Масленозелен с твоито купе и е от клуба. На първата среща на която доидох го видях,но не си спомням добре.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...