Премини към съдържание

Прекъсване при загрял двигател


Препоръчано мнение

Здравейте колеги, от доста време имам един дразнещ проблем. При студен двигател колата е пушка, но след като загрее започва да прекъсва, натискам газ и забива муцуната готова да изгасне, ако не е на високи обороти. Свещи, кабели, горивен и въздушен филтър са нови. Казаха ми, че може да е от мап сензора, но намерих само за 300 лв. и думата може не ме устройва. Моля някой ако е имал подобен проблем да сподели мнение.

 

Мерси предварително!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, от доста време имам един дразнещ проблем. При студен двигател колата е пушка, но след като загрее започва да прекъсва, натискам газ и забива муцуната готова да изгасне, ако не е на високи обороти. Свещи, кабели, горивен и въздушен филтър са нови. Казаха ми, че може да е от мап сензора, но намерих само за 300 лв. и думата може не ме устройва. Моля някой ако е имал подобен проблем да сподели мнение.

 

Мерси предварително!

-Предполагам "колт" понеже е поместено в този подраздел, НО с кой двигател и коя е годината на производство???

Освен МАР сензора има и още някои' елементи по горивно запаличелната система които влияят на образуването на гориво въздушната смес и искро подаването в точен момент, тоест предварениято на запалването. Така че не Бързай със купуване на най различни елементи, че така ще наливаш пари от пусто в празно!

На Диагностика ходил ли си? Колата Газифицирана ли е?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

-Предполагам "колт" понеже е поместено в този подраздел, НО с кой двигател и коя е годината на производство???

Освен МАР сензора има и още някои' елементи по горивно запаличелната система които влияят на образуването на гориво въздушната смес и искро подаването в точен момент, тоест предварениято на запалването. Така че не Бързай със купуване на най различни елементи, че така ще наливаш пари от пусто в празно!

На Диагностика ходил ли си? Колата Газифицирана ли е?

 

колт, 98ма година, няма газ, не съм ходил на диагностика, само да спомена, че след 5-6 хиляди км, започва да папа масло

Редактирано от Jivkoz
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

колт, 98ма година, няма газ, не съм ходил на диагностика, само да спомена, че след 5-6 хиляди км, започва да папа масло

.....кой мотор ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Ново 20, при първо палене едва пали, давам рязко газ и готова да загасне..

 

Ако изключим запалителната система и сензорите, може и от запушени дюзи да е.

Пробвай с добавка - ако се подобри, значи е от тях - но проблема не е решен, поне ще знаеш кой е виновника.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...