Премини към съдържание

MITSUBISHI eX Concept


Препоръчано мнение

Проблемите с дизайна се задълбочават, а фейслифтът на Outlander даваше надежда нещата да не отиват в толкова лоша посока.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

На мен точно посоката на дизайна много ми допада :icon_thumbup:

Много го различава от закосенелия дизайн на западноевропейските производители.

 

П.П. Все пак имате богат избор на превозни средства: На когото не му харесва ЕХ и РНЕV концепцията да си купи Цитроен кактуЦ! :icon_box:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

................. На когото не му харесва ЕХ и РНЕV концепцията да си купи Цитроен кактуЦ! :icon_box:

 

Лошото на концептуалните модели е, че сериите базирани на тях имат малко общо с първоизточника.

По ред причини, включително технологични (сложност на производството), финансови и пр. В крайна сметка каквото и да говорят, всичко опира до пари.

 

По тази причина си купуваме вече произвеждащите се серийно марки и модели. По вкус и възможност.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това имам пред вид!

Чета мнения, които са от хора без необходимото ОбразОвание и квалификация относно промишлен дизайн и пр.

Аз изказвам мнението си, какво бих предпочел, а ако на някой не му харесва неий дизайн, техническо решение, ... и иска да го критикува - има 1. училища за това, после квалификация, а може би и собствени проекти.,,

 

Та ..., затова направих прпратка - има коли на пазара бол - който каквато му харесва и/или може да си позволи.

:mitsu-smiley::mitsu-smiley::mitsu-smiley:

 

П.П. При концептуални решения в Японското машиностроене всичко е предварително изчислено, съгласувано, прототипирано, ..., анализиран е пазара и чак тогава - за продажби. Да не забравяме, че Китай консумира повече автомобили от Европа и Русия заедно, а като прибавиш Индия - повече от целия останал свят.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

.......................ОбразОвание ..............

 

 

Колега, двойка по правопис :):):)

 

Всъщност ето така се пише :):

 

Министерство на образУванието

 

Сори за спамчето, но не се сдържам...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...