Премини към съдържание

Oткъде да прокарам кабел ...


dan

Препоръчано мнение

Трябва да прокарам кабел от багажника до двигателния отсек, и доколкото знам кабелите вървят под праговете на вратите от страната на шофьора? Така ли е? Не видях как да махна пластмасовите прагове (как се демонтират)? И има ли отвор към двигателния отсек (то сигурно има много отвори, но лесно ли се стига до тях) или е по-добре да се пробие нов? И към касетофончето трябва да се прекара кабел (който да отиде към багажника) - как е най-удачно да се постъпи?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да прокарам кабел от багажника до двигателния отсек, и доколкото знам кабелите вървят под праговете на вратите от страната на шофьора? Така ли е? Не видях как да махна пластмасовите прагове (как се демонтират)? И има ли отвор към двигателния отсек (то сигурно има много отвори, но лесно ли се стига до тях) или е по-добре да се пробие нов? И към касетофончето трябва да се прекара кабел (който да отиде към багажника) - как е най-удачно да се постъпи?

 

Здравей колега, кабелите вървят от багажника през пантите, покрай седалката. Вътре в купето слизат долу под мокета до праговете, като откачиш пластмасата на прага ще видиш мокета, че е на щипки - просто го откачаш и ще получиш достъп до кабелите. Вече при педалите ще трябва да гледаш нагоре и на вътре има гумено уплътнение, което седи точно с тази цел. Не е трудно и веднъж откачил мокета ще ти стане ясно как да го направиш.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Праговете излизат нагоре - може да се подпъхне плоска отверка с парцалче. По две щипки ги държат.

От купето към мотора - свали пластмасовия подкалник около гумата и ще видиш как минава снопа и по него пускаш и твоя кабел - предполагам за захранване говорим, така че от към шофьора страната.

От купето в багажника- просто свали долницата на задната седалка и ще се ориентираш. Там има и подходящи болтове за маса да се вземе.

От радиото назад аз съм минал зад жабката, в колонката и назад по десния праг. Свали пластмасата в краката на пасажера, откачи жабката като за смяна на филтър и ще се ориентираш.

 

Sent from my YOGA Tablet 2-1050L using Tapatalk

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

С риск да съм досаден, но все пак ако кабела ще е захранващ да се обезопаси с предпазител. Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...