Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Кой е най издръжливия акумулатор ?


Препоръчано мнение

За мен най-доброто е Акумулатор OPTIMA. Казвам го от опит. Лошото е , че са около 500 лв. и не знам качеството на тези, внасяни в България.

 

http://montedi.com/111/Optima_Yellow_3.jpg

 

С такъв акумулатор купих през 2004 г. една току що внесена от Германия Алфа Ромео. Може да звучи невероятно, но през 2014 г. я продадох и беше все още с него. Въртеше като луд, дори съжалявам, че не го смених като я продавах, сигурно още щеше да кара.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Exedi, изкара ми малко над 5 години. Сега съм с Hankook, ще видим той какъв живот ще има.

Редактирано от Peter P
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 5 месеца ...

Моят акумулатор също е Banner . Взех го преди около 2 години. Досега не съм имал проблем с него.

Редактирано от nikovas
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз залагам на българското. На предишната кола, която карах от 2000 до 2010, имах един български, мисля Старт, закупен 2002г. На сегашната кола през 2011 купих Монбат, с който проблеми не е имало. Дозареждан е веднъж или два пъти, профилактично. Февруари тази година капацитетът на акумулатор от раз започна да пада. Не с много, но не чаках да започне да създава проблеми и купих нов, отново български.

Редактирано от de4i
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...