Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Макферсон


senator

Препоръчано мнение

По какво колеги да позная дали са ми заминали макферсоните, защото на пълен ляв и пълен десен нещо пука няколко пъти ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам говориш за пукане при въртене на място...ако е така най вероятно става дума за тампона горе :)

Редактирано от Емил Димитров
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бъркаш през пружината и буташ надолу праховия предпазител (да се плъзне по стъблото)... после гледаш дали въпросното стъбло минава точно през средата на дупката която ще се открие... ако не е в средата най вероятно е започнало разбиване на лагерчето.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти! Ако пука като въртиш на място, а после по време на движение след изпукване започва да дърпа в някоя от двете посоки, значи са чашките на пружините!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По какво колеги да позная дали са ми заминали макферсоните, защото на пълен ляв и пълен десен нещо пука няколко пъти ?

 

Слабото място на мо ела.Счупил се е аксиалният лагер и ако не се вземат мерки,заминава тавата на макферсона.Лагерът е 20-25лв,аз промених тавата,понеже вече беше разбита и сега съм със сачмен раиален лагер-така е и макферсона на каризмата.Впрочем макферсоните на Спейс Стар-а и Каризма-та са заменими,с планка за биелета повече при Каризма-та Не отлагай,поразиите после са големи.Тавата струва 80-90лева,ако няма възстановяване. Успех.

Редактирано от Топалигов
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Моето решение е метален асиален лагер (иглен) на цена 12-15 лв. и ако старата чашка е деформирана се заменя с нова 56 лв. Това са цени от 2012 г. :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тавата на Макферсон разбита.трябва ми само тавата,не целия лагер.

Редактирано от dinkacha
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...