Премини към съдържание

Смяна амортисьори на Каризма


4g63t

Препоръчано мнение

Аз, след дълги колебания...си монтирах Монро Рефлекс. Смея да твърдя, че съм изключително доволен от поведението им.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз препоръчвам Монро Рефлекс, на бившата френска кола бях купил такива и ги карах 2 години докато я продам и се представяха отлично.Мисля, че бяха с двойно действие при бавни и бързи вибрации. Примерно по паваж или при слизане от тротоар действат по различен начин.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

за сега си мисля да сложа KYB-Kayaba за монро сам чувал че има и доста ментета общо взето при тях май е и до касмет да ги олучиш а иначе гледам че има и доста доволни от тях :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък карам със SACHS Super Touring,газови,двойно действащи,...Малко по твърдичко вози ,ама не мърда,много е стабилна предницата на Абитуриентката;))

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

за сега си мисля да сложа KYB-Kayaba за монро сам чувал че има и доста ментета общо взето при тях май е и до касмет да ги олучиш а иначе гледам че има и доста доволни от тях :)

А иначе за номера на рамата знам, че е с повече цифри - но талона го няма в мен :D

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

а иначе за номера на рамата знам че е сас повече цифри ама талона са го няма вав мен :D

Малко трябва да обърнеш внимание на правописа колега. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...