Премини към съдържание

Разглабяне на табло на Спейс Стар


Препоръчано мнение

Здравейте колеги!Вчера се качвам на звездата и гледам скоростомера превъртян показва към 260 на място в гаража :icon_doh: и траблото не свети заедно с едиия габарит.Дотук добре , смених предпазителя всичко си светна ама скоростомера продължава към триста и само малкото колче под 0км. му пречи да продължи нагоре.Та колеги реших да свалям километража да го оправям само дето неможах.Молбата ми е някой да ми каже каква е процедурата по свалянето му.Видях само две винтчета които развих но нищо не става.Благодаря на отзовалите се!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Преди да почнеш да сваляш каквото и да било, пробвай с откачане на клемите на акумулатора и пак ги закачи, може и да се оправи скоростомера! Ако не, свали таблото, три винта май бяха и дърпаш към теб, и със завъртане си нагласи показанията в изходно положение. Успех!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

....Молбата ми е някой да ми каже каква е процедурата по свалянето му.Видях само две винтчета които развих но нищо не става.Благодаря на отзовалите се!

 

Здравей колега,

Подробна тема как се сваля таблото има във форума за Space Star и бе свързана с подмяната на светодиодите на таблото. Първо я намери и прочети добре. На заден план имало някакви щипки и да не се счупят.

Поздрави

 

ЕДИТ: Не можах да я намеря темата, но и това тук е полезно: цък

Редактирано от svetliof
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Понеже доста си изпатих с тези табла, ще ти опиша как точно става.

 

1. Сваляш до долу волана.

2. Развиваш двата винта, които са в горната част на козирката на таблото.

3. Хващаш козирката с две ръце и смело дърпаш към теб. Няма какво да счупиш.

4. Вече виждаш таблото, което е на 3 винта. Развиваш ги. С леки движения го дърпай към теб.

5. Стъклото отпред го махаш много лесно. То е на щипки също, помагай си с отвертка.

6. Хубава е да разкачиш акумулатора.

7. Внимай в с преместването на стрелката , тъй като можеш да я счупиш в основата й.

 

Дано съм ти помогнал. Ще следим темата, пиши!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодарно момчета!Супер сте!Минах по най безболезнения начин само със сваляне на клемата на акумолатора.След като я закачих качвам се и и всичко беше ОК.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...