Премини към съдържание

Галант кабриолет в БГ !


Препоръчано мнение

Абе това чудо верно е фантом!!! :unsure:

 

Вчера от 16:30 до 18:05 обикалях района с фотоапарат в едната ръка и Швепс Цитронада в другата- цвръцнах :heat:

Минах по всички възможни улички, влязох във всеки един подземен паркинг, в който можеше да се влезе, надничах в един друг паркинг...

Нищо и никой

По едно време хората започнаха да ме гледат странно :icon_hmm:

 

И така, докато си обикалях ис ъм си приготвила едно тесте с визитки, ако случайно го срещна, не само да го снимам, а и даму туря една визитка, туко виж станал член на клуба... докъде бях стигнала... да, та докато обикалях видях едни пичове с един ГАЛАНТ и реших :hiya: да ги заговоря. :victory: Казах им за клуба и им дадох една визитка. Те бяха :vsurprise: шашнати, но им пролича, че се зарадваха... Попитах ги за "Фантома", но казаха, че не са го виждали, и че ако искам ей сега хващат трионите и техния Галант го правят кабрио.. :icon_n_claph: Помотах се още малко и изморена се качих в Белчо при lyuli и се прибрах разочарована в къщи..

Мисля скоро пак да изляза да го потърся, но не знам кога ще е, НО ще го снимам, ако това означава всеки ден да обикалям!!!

 

дано не съм ви отегчила :icon_blush: , усмихнат ден :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 105
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Аз два пъти съм го виждала там. Но просто трябва да го издебна :icon_hmm:

 

 

Тъмно зелен??? :icon_blush: За мен си беше черен,но това не е от кои знае какво значение.Личи си, че е кабрио от километри.

П.С. Вечв съм спокоен ,че и друг колега го е виждал :icon_clap: :)

100% е черен. Сега ще викажа един гаф :icon_blush: малко ме е срам, но нищо. :icon_angel:

 

Аз всъщност не само съм го виждала, но и съм го снимала.. Март месец. Връщах се от урок и говорех по телефона с Юли. Така съвсем случайно му казах, че минавам покрай един страшен черен Галант-кабрио. Той ми каза, че съм се объркала. Аз му казах, че не съм. Казах му, че ще го снимам и му затворих. И идва момента на големия гаф. :icon_blush: Вместо да го снимам целия или да направя няколко снимки, аз щракнах само надписа GALANT. По късно осъзнах какво съм направила. Както и да е. Показах му снимката и 3 месеца той не можа да повярва и твърдеше, че е невъзможно да има такова нещо, докато не го видя миналата седмица!

хух

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вместо да го снимам целия или да направя няколко снимки, аз щракнах само надписа GALANT. По късно осъзнах какво съм направила.

 

хихихиххихиииииииии :hysterical: :hysterical: :hysterical: сладурче! :giggle:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Собственика на този галант,някои ден като влезне в форума да види колко тормоз ни е причинил :icon_blush: ,най-вече на Сивушка :icon_angel: ...трябва според мен да се засрами и направо да и го подари :drive: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Охо

Не бих отказала :icon_n_whistling:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления почти уцелихте мястото на картата :icon_clap: Колата не я виждах известно време но днес имах възможност да я разгледам от близо и да поговоря с дамата която я караше. Наистина доста интересно изглежда .........НО за голямо съжаление това НЕ Е КАБРИОЛЕТ! Оказа се че просто е американско изпълнение с тапициран таван. От далече заблудата е перфектна. Автомобила се води Diamond Edition, има инфо. за него в нета. Нямах време да го снимам но обещавам следващия път да направя една обща снимка с моето :mitsu-smiley:

Все пак ето няколко снимки които изтеглих.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:vsurprise: Какво?!?!?!?!

 

Нееееееее, това не е възможно!!! :icon_n_giljotiini:

 

Автомобилът наистина е кабриолет, не точно класически кабриолет по скоро седан с мек таван но си е съвсем реален не е някаква измишльотина.

 

 

Днес ти уби детското в мен :icon_crying: :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления почти уцелихте мястото на картата :icon_clap: Колата не я виждах известно време но днес имах възможност да я разгледам от близо и да поговоря с дамата която я караше. Наистина доста интересно изглежда .........НО за голямо съжаление това НЕ Е КАБРИОЛЕТ! Оказа се че просто е американско изпълнение с тапициран таван. От далече заблудата е перфектна. Автомобила се води Diamond Edition, има инфо. за него в нета. Нямах време да го снимам но обещавам следващия път да направя една обща снимка с моето :mitsu-smiley:

Все пак ето няколко снимки които изтеглих.

Наистина заблудата е перфектна. Аз също щях да го помисля за кабрио :icon_doh:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е това не е истина :icon_crying: Та кои нормален човек няма да се заблуди......но признавам си направено е много сполучливо :mitsu-smiley: :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето малко снимки на въпросния Галант и моето L200 направени набързо. Тук

Браво на ZULU, най-после мистерията е разгадана!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ZULU спечели обещаната награда, а именно няколко студени бири! :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

В тези жеги доста добре ще му дойдат! :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Браво на ZULU, най-после мистерията е разгадана!
Обещаното си е обещано :icon_thumbup: ....казвай колега кога ще те водя да те черпя по питие. Съжалявам само, че подлъгах целия форум, но кой човек няма да се подлъже от това менте кабрио :icon_blush: :icon_clap: :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А тоя кожен таван само гъзария ли е или помага за нещо, против градушки например?

Незнам,но поне за мен е доста идеино и добре направено :) :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Незнам,но поне за мен е доста идеино и добре направено :) :mitsu-smiley:

Аз съм честно казано раздвоен дали е по-скоро идейно или по-скоро глупаво. Кожата старее и иска поддръжка. А пък и за един таван на Галант доста крави са дали фира. Ако е само за добър външен вид съм по-скоро против. Но че е добре направено спор няма.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А тоя кожен таван само гъзария ли е или помага за нещо, против градушки например?

Тавана не е кожен, а е от някаква изкуствена материя като брезент съвсем да мяза на кабрио. Съжалявам, че и аз се хванах отначало и допринесох за задълбочаване на заблудата :D Относно градушката сигурно пази, но само тавана, пък и едва ли това е замисъла.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А тоя кожен таван само гъзария ли е или помага за нещо, против градушки например?

Според мен са го направили за заблуда на противника :icon_hmm: Все пак нека не забравяме, че този Галант е американска сглобка и най-вероятно няма нищо общо с японските модели. Американското мислене в повечето случаи остава неразбрано за нас, европейците.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Според мен са го направили за заблуда на противника :icon_hmm: Все пак нека не забравяме, че този Галант е американска сглобка и най-вероятно няма нищо общо с японските модели. Американското мислене в повечето случаи остава неразбрано за нас, европейците.

Да, спор няма, че американската култура е внесла най-много кич в предметния свят около нас (включително и в автмобилния дизайн). Тези хора са готови на всякакви фалшификати, стига да подмамят окото на масовия купувач, а е ясно това до какво води. Само американецът може да си хареса автомобил, покрит с дървесен фладер (въпреки, че машината си е точно толкова метална, колкото всички останали)...преди години американският континент беше пълен точно с такива подвижни "дървени" сандъци. Те (американците) са и тези, които ще се зарадват на фалшив подвижен покрив....искрено съжалявам, че виждам това точно върху кола на Мицубиши и то върху Галант. Нямам съмнения, че ако пътуванията със совалка бяха достатъчно евтини, за да са по джоба на средния американец, то щяха да се появят и совалки с "дъсчена обшивка, с "гюруци", а защо не и с "каменна" зидария по външните повърхности...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Американското мислене в повечето случаи остава неразбрано за нас, европейците.

Добре казано, мисля, че точно това е отговора, особено след като и Vlad го подкрепи с примери. Както се казва разни хора, разни идеали :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото знам такива облицовки се слагат с цел- като вали да не шуми на тези които се возят вътре т.е. за по добър комфорт и за обезшумяване, въпреки че кой знае какъв парник става вътре, без климатик особено на днешните 40 градуса сигурно е ад!!!

 

И един въпрос :icon_hmm: , какво е положението със собственичката, няма ли да я направим членка!? :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...