Премини към съдържание

Галант кабриолет в БГ !


Препоръчано мнение

Аз го видях пред едно ново заведени на Джеймс Баучер,веднага след зградата на Бул Инс :icon_thumbup:( Да поясна аз го видях в движение минаваики пред Бул Инс а човек от охраната ми каза че седи редовно там този галант пред това заведние)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 105
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Следя темата с интерес и започвам да си мисля, че след всички търсения в търсачките на чичко Гугъл и Яхо, заводски галант кабриолет няма.

Предполагам колегите са видяли нещо което прилича на галант кабрио или наистина някой е преобразил галанта си.

post-1432-1181722969.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да колега и аз обърнах цялото интернет пространство да намеря поне нещичко...но за мое съжаление не! :icon_crying:

Другото което ми направи огромно впечетление за краткото време за което го зърнах беше,че е с 4 врати :icon_hmm: и затова се загледах още по- силно,но съм на 100% сигурен, че беше с мек таван. Нищо чудно собственика да си е правил подобренията по него,но признавам си хвърлих се в тъча с този галант. Наскоро бях влезнал в американски саит кадето изнамерих доста подобни кабриолети,но не и галант. За пример ще дам че имаше БМВ 3 -серия с 4 бр.врати и кабрио.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Галанта го виждам почти всеки ден, явно собственика му ми е съсед но повечето време колата седи паркирана а и не съм имал възможност до говоря с него. Не ме питайте къде се намира защото това е комплекс от затворен тип и външни лица не се допускат. Мога да го снимам но не и преди да се срещна със собственика. Автомобилът наистина е кабриолет, не точно класически кабриолет по скоро седан с мек таван но си е съвсем реален не е някаква измишльотина. Интересен е донякъде ,има детаили по него като предната решетка и др. които се раличават от нормалните, но не смятам че е койзнае къкво чудо. Има ателиета в швейцария и германия които правят със серийни автомобили подобни неща, смятам че тук случаят е подобен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега може да не е нищо осбенно,но все пак е единствен в БГ. така че си заслужава вниманието поне според мен :icon_thumbup:

Все пак ако го щракнеш с :foto: не вярвам собственика да ти се расърди,дори после може да го поканиш да влезне в форума и да се :icon_n_gora: към нас :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ясно, всъщност той е само с мек таван! Ако се разровите в mobile.de ще видите още 2-3 такива! Имам и свален такъв някаде на компа, но в момента не мога да го намеря!!! :drag::drive:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Снимай го и му замажи номерата. Няма закон, който да забранява това. Колата все пак е на обществено място въпреки това че е в комплекс паркинга е общ.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ясно, всъщност той е само с мек таван! Ако се разровите в mobile.de ще видите още 2-3 такива! Имам и свален такъв някаде на компа, но в момента не мога да го намеря!!! :drag::drive:
Имам една молба ,моля те ги намери защото съм го обърнал целия нет на опаки и още такъв не съм срещнал :icon_thumbup:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето го - СНИМАХМЕ го... отзад...

Червен е с черен таван... :icon_clap: :icon_clap: :icon_clap: :icon_clap:

 

http://renderghost.com/images/__phpAutoGallery__picLoader/3%20UPLOADS/MITSU/m1.jpg

 

Айде, честито :icon_rock: :icon_rock: :icon_rock:

 

 

_____________

nikki Candelero

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Чудно ми е колко харчи :icon_naughty: :icon_naughty: :icon_naughty:

 

Mи в темата със снимките... намери я, има и тунинг и всичко !

:icon_blush: :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Галанта го виждам почти всеки ден, явно собственика му ми е съсед но повечето време колата седи паркирана а и не съм имал възможност до говоря с него. Не ме питайте къде се намира защото това е комплекс от затворен тип и външни лица не се допускат. Мога да го снимам но не и преди да се срещна със собственика. Автомобилът наистина е кабриолет, не точно класически кабриолет по скоро седан с мек таван но си е съвсем реален не е някаква измишльотина. Интересен е донякъде ,има детаили по него като предната решетка и др. които се раличават от нормалните, но не смятам че е койзнае къкво чудо. Има ателиета в швейцария и германия които правят със серийни автомобили подобни неща, смятам че тук случаят е подобен.

 

Клега какво стана нали щеше да му направиш една две снимки :icon_blush: Не е нужно да го питаш дали може да му снимаш колата..само му скрии номера и готово :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хмм мит и легенда ? Един приятел каза , че го е видял някъде из София , но не се сетил да го снима ......(колко жестоко го "нахраних" за проявената съобразителност) , но не мисля , че има смисал да ме лъже , т.е съществува и то тук в БГ :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Видях го. Не знам какво да кажа. Нямам думи. Черно, красиво, невероятно, божествено а може би и извънземно творение да бе. Никога не ме е било толкова яд на мен, за това че не съм си взел телефона.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ееееее разгеле още няколко човека освен мен да го видят :icon_thumbup: ,жалкото е че никой не може да го снима :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не е като "Конникът без глава", по скоро е като призрак. Доказва го вчерашната случка. А тя е следната:

Вчера вечерта след като взех Сивушка, се сетих че съм си забравил документите и съответно се върнах до офиса да си ги взема. Движейки се след това по "Бъкстон" в една от преките познайте какво видяхме? Да - ГАЛАНТА. Извадиха се цели два телефона с камери, докато дойде моя ред да завия в пряката пред мен се нахакаха един бус и една лека кола. Точно това не трябваше да се случва. Буса реши че ще паркира, а това докато се случи минаха цееееели 3 минути. Леката кола пълзеше през едни дупки. През това време се появи и кола в насрещното( разминаването там е абсурд), от което последваха още едни от три до пет минути. Виждайки пролука познайте какво направи Юли. Гааааааааааааз , гааааааз тук таме стъпваше милото автомобилче. Уви. Стигайки на Т-образното кръстовище и всички други перипети, пречещи да видим на къде зави ГАЛАНТА, той беше изчезнал. Изпари се като дим. Нямаше и следа от него. Чувствах се измамен, но не се предадохме. В рамките на десет минути обикаляхме малките улички с една единствена идея, нека поне за миг да го зърнем след това то се знае. Щрак и пак щрак и още и още, но не би.

 

Сега поне го знаем къде е.

Преследването продължава.

Обещаваме снимки:).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Малко аматьорско, но е по-бързо :icon_angel:

post-1072-1183107080_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...