Премини към съдържание

Автобояджийски сервиз


Препоръчано мнение

Така взех си автомобила от сервиза на Ратола... на думи всичко звучеше добре, цените са доста добри за София и работа с камера, но резултата след 3 седмично забавяне от първоначалния срок оставя чувство на неудовлетвореност и безхаберие.... Боята е чудесно нанесена, лака не съвпада съвсем точно ( сив металик ) но на пръв поглед добре... но... при 2ри оглед се вижда как детайлите на задния калник не са добре направени ( дадох нови вежди ), формата е леко неточна което за човек които обича да се любува на линиите на галанта е дразнещо.. Голямото разочарование дойде при съвсем леко чукване при паркиране, задната броня се напука доста зловещо и забелязах, че изобщо не е правена с кит за пластмаса а с такъв за метал жълт....

други пропуснати дреболии: смених задна врата, не бяха включили нищо от инсталацията на вратата! нито централно нито прозореца, счупили са щипките на решетката и са ги заменили със свински опашки, не са закачили единия халоген към буксата.. претупана работа !

Чудя се дали изобщо някои може да препоръча бояджия авто тенекеджия/бояджия... Не разбирам защо всички са такива безхаберници, никои ли в тая държава не си обича работата ? Личи си, че колата не е правена с желание, и за това не им е виновна държавата ! това си е в човека. Аз бях коректен дадох предварително над 50% от сумата + всичко необходимо и пак получих забавяне и неудовлетворителен резултат.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пропуснах да спомена, че исках козметичен ремонт, имаше лека ръжда на задните вежди, един комшия ми беше сплескал задната врата при паркиране, и имаше доста драскотини от тук от там, та затова я боядисаха цялата без таван и здравите врати. Помолих и да напаснат единия калник които не беше за ремонт но е леко надут от едно "натисване" в крайна сметка калника е боядисан както си стои без да е напаснат :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Моля пиши грамотно и с Главни букви, където е необходимо.

При започване на изречение и т.н.

Няколко пъти те моля за това!

 

Сега по темата:

Каза ли има го това, което пишеш тук на бояджиите в Ратола?

Те какво ти отговориха?

И плати ли цялата сума, след като имаш такива забележки?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В бързината съм пропуснал извинявам се :) Казах, но ми отговориха да мина да погледнат. Режима ми е такъв, че трудно мога да отделя време за това, ( особено след като 1 месец чаках и сервиза е на майната си ) все пак ще опитам и да видим дали ще оправят нещо. Дори да коригират пропуските не мисля, че е нормално след 1 месец човек да получи това !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

.........евтиното излиза скъпо после.........

 

Каква е цената за боядисване в камера за почти цялата кола? Веждите ремонтирани ли са и как?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Каква е цената за боядисване в камера за почти цялата кола? Веждите ремонтирани ли са и как?

..........от 1500 до 4000 лв. в зависимост от "екстрите" и типа на лекия автомобил.........едно е Порше Кайен с бяла перла примерно , друго е Галант с тъмно син металик.........има и случаи с "рисувани коли ръчноо, като само за лака влизат в камера и струва около 1500 лв...........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

..........от 1500 до 4000 лв. в зависимост от "екстрите" и типа на лекия автомобил.........едно е Порше Кайен с бяла перла примерно , друго е Галант с тъмно син металик.........има и случаи с "рисувани коли ръчноо, като само за лака влизат в камера и струва около 1500 лв...........

Имам камера подръка, знам средни цени и спецификите:icon_thumbup:

 

Тук питам Fabio колко са му взели в Ратола. На което получих отговор на лично и смятам, че цената им е относително ниска. Но пък от темата остават някои съмнения в качеството, та предното ти заключение за евтиното ще дойде вярно, донякъде...

 

 

 

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имам камера подръка, знам средни цени и спецификите:icon_thumbup:

 

Тук питам Fabio колко са му взели в Ратола. На което получих отговор на лично и смятам, че цената им е относително ниска. Но пък от темата остават някои съмнения в качеството, та предното ти заключение за евтиното ще дойде вярно, донякъде...

........и аз знам цената ,за която Асен си боядиса колата му и още тогава му казах да не очаква чудеса, явно някой се е учил на неговата кола....... :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 година ...

Понеже и на мен ми предстои пълно пребоядисване, искам година и половина по-късно да поизтупам малко темата от прахта, вместо да отварям нова...

 

Та извън Overdrive, където знам как работят и въпреки връзките ми е извън бюджета, къде в София мога да разчитам, че няма да си оставят ръцете в камерата?

 

По принцип идеята е да си взема обезщетението по каското (около 1400 лева няма проблем да ми изплатят по фактури) и остатъка да си го доплатя аз (примерно в рамките на 2000). Не искам да сменям цвят, не искам никакви екстри и подобни, просто автомобил, боядисан качествено с качествени материали. Достатъчно си патих от "доверени сервизи" и "наши хора"... та после дизелът да разяжда боята. Не, мерси...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...