Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Автобояджийски сервиз


Препоръчано мнение

Така взех си автомобила от сервиза на Ратола... на думи всичко звучеше добре, цените са доста добри за София и работа с камера, но резултата след 3 седмично забавяне от първоначалния срок оставя чувство на неудовлетвореност и безхаберие.... Боята е чудесно нанесена, лака не съвпада съвсем точно ( сив металик ) но на пръв поглед добре... но... при 2ри оглед се вижда как детайлите на задния калник не са добре направени ( дадох нови вежди ), формата е леко неточна което за човек които обича да се любува на линиите на галанта е дразнещо.. Голямото разочарование дойде при съвсем леко чукване при паркиране, задната броня се напука доста зловещо и забелязах, че изобщо не е правена с кит за пластмаса а с такъв за метал жълт....

други пропуснати дреболии: смених задна врата, не бяха включили нищо от инсталацията на вратата! нито централно нито прозореца, счупили са щипките на решетката и са ги заменили със свински опашки, не са закачили единия халоген към буксата.. претупана работа !

Чудя се дали изобщо някои може да препоръча бояджия авто тенекеджия/бояджия... Не разбирам защо всички са такива безхаберници, никои ли в тая държава не си обича работата ? Личи си, че колата не е правена с желание, и за това не им е виновна държавата ! това си е в човека. Аз бях коректен дадох предварително над 50% от сумата + всичко необходимо и пак получих забавяне и неудовлетворителен резултат.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пропуснах да спомена, че исках козметичен ремонт, имаше лека ръжда на задните вежди, един комшия ми беше сплескал задната врата при паркиране, и имаше доста драскотини от тук от там, та затова я боядисаха цялата без таван и здравите врати. Помолих и да напаснат единия калник които не беше за ремонт но е леко надут от едно "натисване" в крайна сметка калника е боядисан както си стои без да е напаснат :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Моля пиши грамотно и с Главни букви, където е необходимо.

При започване на изречение и т.н.

Няколко пъти те моля за това!

 

Сега по темата:

Каза ли има го това, което пишеш тук на бояджиите в Ратола?

Те какво ти отговориха?

И плати ли цялата сума, след като имаш такива забележки?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В бързината съм пропуснал извинявам се :) Казах, но ми отговориха да мина да погледнат. Режима ми е такъв, че трудно мога да отделя време за това, ( особено след като 1 месец чаках и сервиза е на майната си ) все пак ще опитам и да видим дали ще оправят нещо. Дори да коригират пропуските не мисля, че е нормално след 1 месец човек да получи това !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

.........евтиното излиза скъпо после.........

 

Каква е цената за боядисване в камера за почти цялата кола? Веждите ремонтирани ли са и как?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Каква е цената за боядисване в камера за почти цялата кола? Веждите ремонтирани ли са и как?

..........от 1500 до 4000 лв. в зависимост от "екстрите" и типа на лекия автомобил.........едно е Порше Кайен с бяла перла примерно , друго е Галант с тъмно син металик.........има и случаи с "рисувани коли ръчноо, като само за лака влизат в камера и струва около 1500 лв...........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

..........от 1500 до 4000 лв. в зависимост от "екстрите" и типа на лекия автомобил.........едно е Порше Кайен с бяла перла примерно , друго е Галант с тъмно син металик.........има и случаи с "рисувани коли ръчноо, като само за лака влизат в камера и струва около 1500 лв...........

Имам камера подръка, знам средни цени и спецификите:icon_thumbup:

 

Тук питам Fabio колко са му взели в Ратола. На което получих отговор на лично и смятам, че цената им е относително ниска. Но пък от темата остават някои съмнения в качеството, та предното ти заключение за евтиното ще дойде вярно, донякъде...

 

 

 

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имам камера подръка, знам средни цени и спецификите:icon_thumbup:

 

Тук питам Fabio колко са му взели в Ратола. На което получих отговор на лично и смятам, че цената им е относително ниска. Но пък от темата остават някои съмнения в качеството, та предното ти заключение за евтиното ще дойде вярно, донякъде...

........и аз знам цената ,за която Асен си боядиса колата му и още тогава му казах да не очаква чудеса, явно някой се е учил на неговата кола....... :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 година ...

Понеже и на мен ми предстои пълно пребоядисване, искам година и половина по-късно да поизтупам малко темата от прахта, вместо да отварям нова...

 

Та извън Overdrive, където знам как работят и въпреки връзките ми е извън бюджета, къде в София мога да разчитам, че няма да си оставят ръцете в камерата?

 

По принцип идеята е да си взема обезщетението по каското (около 1400 лева няма проблем да ми изплатят по фактури) и остатъка да си го доплатя аз (примерно в рамките на 2000). Не искам да сменям цвят, не искам никакви екстри и подобни, просто автомобил, боядисан качествено с качествени материали. Достатъчно си патих от "доверени сервизи" и "наши хора"... та после дизелът да разяжда боята. Не, мерси...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...