Премини към съдържание

Карти за MMCS навигация 2014 г.


Препоръчано мнение

Предлагам ъпдейт на навигационни карти за MMCS до последна версия ( 2014г. ). Цената е:

Само файловете: 50лв.

С инсталация от моя страна: 100лв. ( +транспортни разходи ако не сте от София ).

 

mail : paralichko@gmail.com

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам ъпдейт на навигационни карти за MMCS до последна версия ( 2014г. ). Цената е:

Само файловете: 50лв.

С инсталация от моя страна: 100лв. ( +транспортни разходи ако не сте от София ).

 

mail : paralichko@gmail.com

........аз имам питане, което е леко встрани от темата.........

Може ли на MMCS-а на Паджеро 4 ,3.8 бензин,2008 година произведено, да се добави функция IPod като на Аутлендъра,пак 2008 година?Вероятно ,въпреки че са произведени една и съща година, това на Аутлендъра е по съвременно и там има тази функция?Или бъркам......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

........аз имам питане, което е леко встрани от темата.........

Може ли на MMCS-а на Паджеро 4 ,3.8 бензин,2008 година произведено, да се добави функция IPod като на Аутлендъра,пак 2008 година?Вероятно ,въпреки че са произведени една и съща година, това на Аутлендъра е по съвременно и там има тази функция?Или бъркам......

май ще ти трябва АУКс кабел № MZ360136EX, който да вържеш?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

май ще ти трябва АУКс кабел № MZ360136EX, който да вържеш?

Да ,обаче в този случай панела на ММКС ще трябва да е отворен постоянно........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много искаш

50лв много ? ( При положение че най тънко диска се намира за 210 EUR ). Дай ми 1 човек който го продава по - евтино и ще ти го направя на неговата цена. Аз си мислих че хората ще се зарадват, че е тънко. Както и да е, който иска... в същност по - добре при дилъра.... Когато предлагах преди няколко години да съберем пари за старата карта и да си я поделим - никой не откликна - а сега скъпо било...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз го имам и на който го е поискал, го изпращам при един приятел, който го монтира за 50-60лв., а пари за самия диск не искам!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мога ли да попитам какво включва като покритие, т.е. от 2013 ли са картите? Има ли Тракия, например?

 

Да ,обаче в този случай панела на ММКС ще трябва да е отворен постоянно........

 

Това на рамката на панела не е AUX, а някакъв сервизен вход. Кабелчето се пуска отзад и го изкарваш където искаш (обикновено около централната конзола или в горната жабка), но си е чист AUX, т.е. минава през слушалките и не можеш да го контролираш от MMCS (освен нивото на звука и еквалзайера), нито да се зарежда телефона (естетсвено). Иначе в моя Аутлендър също няма опция за iPhone/iPod, а е 12/2008. Само при Фейслифта го има. Отделно трябва да видиш кой точно юнит е твоя, защото помня, че оригиналните кабелчета се различаваха според това дали е CAN bus или не. Другата опция е да си изкараш директно през RCA входовете един конектор, който ще струва много евтино и веднага до него USB конектор от 12V линия с подходящ кабел за iPod/iPhone (за да го захранваш). И при двата случая обаче, това не е същинската интеграция с контрол през MMCS (изписване на песни, смяна, и т.н.) като при по-новите. Т.е. ако искаш това >

> то трябва по нов MMCS юнит (след 2011-а в Европа). Там или си изкарваш директно отзад конектор за iPhone към юнита, или си връзваш твоя кабел директно през нормалния USB вход под подлакътника (или жабката, както е при лансърите). Видеото по-горе е на Ево Х 2009-а, но австралийска версия с някакъв екстра пакет. Защо не е стандарт за всички версии още от тогава, никой не знае. Има го само за Австралия и Япония преди 2011, така че може би има опция да си поръчаш оттам, но според мен за парите си заслужава много повече един друг юнит с навигация (Pioneer, Kenwood...) Редактирано от Celeborn
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам ъпдейт на навигационни карти за MMCS до последна версия ( 2014г. ). Цената е:

Само файловете: 50лв.

С инсталация от моя страна: 100лв. ( +транспортни разходи ако не сте от София ).

 

mail : paralichko@gmail.com

Колега,колко време отнема инсталацията и по кое време ти е удобно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
  • преди 5 седмици ...
  • преди 1 година ...

Аз го имам и на който го е поискал, го изпращам при един приятел, който го монтира за 50-60лв., а пари за самия диск не искам!

 

Здравей, колега,

 

Колко подробен е този ъпдейт? Аз направих последния преди 2 години, но Тракия я няма. Ходих във Варна до ВиК.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Предлагам ъпдейт на навигационни карти за MMCS до последна версия ( 2014г. ). Цената е:

Само файловете: 50лв.

С инсталация от моя страна: 100лв. ( +транспортни разходи ако не сте от София ).

 

mail : paralichko@gmail.com

 

 

Привет,

дали имаш за 2015 година карти? Моята навигация е върху памет-карта (оригинална). Колата ми е 2014 година Паджеро.

Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 години ...

Привет на всички!

Ако слагането на обновени картиза паджеро 4 (от 2014 година нататък) е актуално, съм готов да отида до София или Пловдив.

Поздрави на всички

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...