Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Спейс стар


Препоръчано мнение

Здравейте! Реших да попитам дали някой знае, модели на Спейс стар да се предлагат с подгряващи странични огледала, защото съм решил ако има да си търся такива?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че не е задължително да е "Конфорт". Сигурно е опция, която се заявява от купувача.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че не е задължително да е "Конфорт". Сигурно е опция, която се заявява от купувача.

FЕMILI Имам и аз .

Редактирано от dachbissnes
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Явно е по поръчка, моята е family и няма ел огледала и подгряване.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И моята е фемили, но явно поорязана версия! Другото много не ми трябва / халогенки и ел. стъкла/, но след поледицата в събота оцених, какво нещо е подгряването на огледалата! Така ми се бяха обледили огледалата, че докато не вкарах колата в гаража на един приятел, да се размразят карах без огледала, а пък то на огледалото за обратно виждане не може да се разчита!

Редактирано от driverbg
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А ти как установи, че нямаш подгрев на огледалата? Аз защо си мисля, че са си част от стандартното оборудване за тези с ел. регулиране?

Редактирано от S.Iliev
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А ти как установи, че нямаш подгрев на огледалата? Аз защо си мисля, че са си част от стандартното оборудване за тези с ел. регулиране?

Даам и аз така мисля,по скоро е технически проблем и си оставят без тази екстра.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А ти как установи, че нямаш подгрев на огледалата? Аз защо си мисля, че са си част от стандартното оборудване за тези с ел. регулиране?

Няма как да е стандартно, тъй като преди време ми падна дясното стъкло на огледалото! Преди да го залепят погледнах тластмасовата планка на която се лепи, нямаше никакви следи от реотан или нещо, което да подскаже, че има нещо в самото огледало!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Скоро свалях пукантото си огледало и реотаните бяха като в сандвич между пластмасата и стъклото. Стъклото може и да е сменяно,но нямаш ли кабели да стърчат (2бр.) значи нямаш подгрев,

Редактирано от S.Iliev
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...