Премини към съдържание

А/Т Гуми за Пинин


Препоръчано мнение

Здравейте, колеги. Харесал съм гуми Bf goodrich AT 215/70 R16. Чета из нета спецификациите на Pinin-а auto.ru и няколко други сайта размера на гумите го дават 215/65 R16. Въпроса ми е следния тази разлика във височината ще попречи ли на слагането на точно тези гуми? ЩЕ опират ли някъде? Гледам, че сегашните Yokohama geolander A/T 215/65 R16 са на един пръст от чашката на амортисьора. ?? Благодаря!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги. Харесал съм гуми Bf goodrich AT 215/70 R16. Чета из нета спецификациите на Pinin-а auto.ru и няколко други сайта размера на гумите го дават 215/65 R16. Въпроса ми е следния тази разлика във височината ще попречи ли на слагането на точно тези гуми? ЩЕ опират ли някъде? Гледам, че сегашните Yokohama geolander A/T 215/65 R16 са на един пръст от чашката на амортисьора. ?? Благодаря!!

......1 см ще я вдигнеш по този начин и няма да опира никъде,малко по близо ще минава през подкалниците, но не е проблем.......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На моя пинин му сложих 205/16 по калкулаторите за гуми е около 5 см разликата в диаметрите и нямам проблем с дистанцията от чашката на амортисьора,предната броня и калника при завиване :) С оригиналния размер ползвах Dunlop SJ6 на сняг се държат много добре :) сега ще видя как е с Nokian Hakkapeliitta малко по-агресивни :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Моя е с 215/70/16.

Редактирано от niki nikolov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

На моя пинин му сложих 205/16 по калкулаторите за гуми е около 5 см разликата в диаметрите и нямам проблем с дистанцията от чашката на амортисьора,предната броня и калника при завиване :) С оригиналния размер ползвах Dunlop SJ6 на сняг се държат много добре :) сега ще видя как е с Nokian Hakkapeliitta малко по-агресивни :)

Така и не чухме отзиви, а и от изписаното не разбрахме какъв е точно размера? :icon_hmm: Така,че сподели ако не те затруднява.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...