Премини към съдържание

Стъкло за странично огледало.


excalibur

Препоръчано мнение

През нощта някои "доброжелатели" са счупили стъклото на лявото странично огледало,спаднали гумите и натъпкали ключалката с клечки.От къде да намеря само стъкло за огледалото.Донесли са ми някакви по-големи стъкла,но не съм ги виждал защото съм на работа.Утре ще мъча някак си да се режат.Ако имате някакви предложения казвайте,знам че и други колеги за жалост са били на моето място.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега! Поръчах,ще видим дали ще има доставка :drinks:

Редактирано от excalibur
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

:mitsu-smiley: Аз имах същият проблем.Бяха ми счупили страничното огледало.Отидох при автостъклари,изрязаха ми

ново парче огледало,поставиха го и така проблема се реши бързо и евтино. :mitsu-smiley:

:mitsu-smiley: Даже и реотаните на подгряването си работят. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да, но обикновеното огледало не дава същата видимост и усет за дистанция.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дойде ли ти огледалото ? :)

Да,огедалото дойде даже беше и в промоция.Момчетата излязоха наистина коректни,доставката беше до адрес безплатна взех дори и други неща за Хондата.Благодаря още веднъж на колегата където даде линка на адреса :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Да,огедалото дойде даже беше и в промоция.Момчетата излязоха наистина коректни,доставката беше до адрес безплатна взех дори и други неща за Хондата.Благодаря още веднъж на колегата където даде линка на адреса :drinks:

 

 

Поръчах и аз огледало. Имам изрязано и поставено на колата от стъклар но то е право, надявам се на тия пичове да е изпъкнало както пише, за да имам по добра видимост ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...