Премини към съдържание

Препоръчано мнение

Харесах си тази джаджа, но ме дразни факта, че интерфейса е само на мандарин-китайски. Някой купувал ли е подобно нещо, да ми препоръча. Идеята е да си пускам филмите на ЛСД-то в спалнята от десктоп компютъра в хола. Изискването е да има HDMI и да подържа 1080p поток.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не съм сигурен, точно каква ти е целта, но нещо подобно няма ли да ти върши работа: http://www.tinydeal.com/ug007-dual-core-rk3066-android-41-8gb-smart-google-tv-box-p-72879.html

Иначе аз в нас ползвам такова: http://www.raspberrypi.org/quick-start-guide

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

аз имам едно аналогово, мога да ти го подаря

 

Благодаря ти, но както споменах...искам да е с hdmi и да подържа 720p и 1080p видео потоци.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти, но както споменах...искам да е с hdmi и да подържа 720p и 1080p видео потоци.

 

Много интересна джаджа и почти без пари. То да пуснеш кабел по-скъпо ще ти излезне. За съжаление такова нещо съм виждал на работа да предава рекламни клипове от компютър към телевизор на разстояние от приблизително 1 метър и работеше добре. Не съм обръщал внимание на марката и спецификациите за съжаление. :( След това го взеха за друг обект, колегите и така и си замина. :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами въпросното леново което съм посочил, подържа 802.11n стандарт. През една стена до 10-тина метра трябва да държи. Цената както казваш е супер наистина, единственото неудобство е китайския интерфейс и това, че ще трябва да се купи преход за адаптера тъй като не е за нашите контакти. Не, че е болка за умиране, но реших да попитам ако някой е срещал нещо подобно, на подобна цена...защото скъпи за по над 200 долара има. В крайна сметка може и това леново да си взема.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами въпросното леново което съм посочил, подържа 802.11n стандарт. През една стена до 10-тина метра трябва да държи. Цената както казваш е супер наистина, единственото неудобство е китайския интерфейс и това, че ще трябва да се купи преход за адаптера тъй като не е за нашите контакти. Не, че е болка за умиране, но реших да попитам ако някой е срещал нещо подобно, на подобна цена...защото скъпи за по над 200 долара има. В крайна сметка може и това леново да си взема.

 

Защо не си вземеш една мултимедия бре,даже няма да имаш ннужда да ходиш до компа да пускаш филмите.;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами защото съм леко резервиран...от една страна цената предполагам ще е доста по висока, а от друга не знам какви формати ще декодира мултимедията и след време дали няма да има проблеми...докато на пц-то реално няма такива проблеми...Трябва да ги разгледам и тях...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...