Премини към съдържание

Доверен сервиз при покупка на Мицубиши


Препоръчано мнение

Здравейте,

Новобранец съм в този форум. Търсих подобна тема,не намерих.Идеята ми е да събера мнения за "доверен"сервиз,където да прегледат колата, преди да я платя. Естествено, че се търси професионализъм и компетентност за Мицубиши (моя мерак е Грандис). Благодаря на всички,които биха дали мнението си!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гледам че си от София. Можеш да се свържеш с Пламен (DJ Tumbi). Пиши му лично и се разберете.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тя хубавата кола е като хубавата жена.Всичко е до късмет.Аз моят Мицу само го видях,покарах 200 метра и край.И да й има нещо-оправя се.Успех при търсенето!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Здравейте,

Новобранец съм в този форум. Търсих подобна тема,не намерих.Идеята ми е да събера мнения за "доверен"сервиз,където да прегледат колата, преди да я платя. Естествено, че се търси професионализъм и компетентност за Мицубиши (моя мерак е Грандис). Благодаря на всички,които биха дали мнението си!

здравей колега твоя човек за тази кола е DJ TYMBI ПЛАМЕН той също е с GRANDIS пиши му на лс! .....мойте адмираций за него!!!
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...