Премини към съдържание

Колеги моля за малко информация за Галант


Borislav Penev

Препоръчано мнение

Колеги понеже се разделих вчера с моето мицубиши и без много да му мисля след мицубиши следва пак мицубиши :mitsu-smiley: харесах си един Галант не знам дали е на колега от форума давам линк на колата и някой ако знае нещо за нея моля да сподели понеже ми харесва много :)

http://www.mobile.bg/11359021949044316

Също така ако знаете нещо и за този http://www.mobile.bg/11370967861685703

Очарован съм от марката мицубиши гледам какви ли не коли,но просто нещо ме кара постоянно да гледам в сектора на марка Муцибиши просто не съм бил по доволен и не ми се иска да си вземам друга кола :rulez: :mitsu-smiley:

Редактирано от Borislav Penev
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В първата обява е пълно с невярна информация относно колата и само това ме отблъсква първоначално.

За втората обява, таблото е сменяно, в това няма нищо лошо, но няма как да знаеш реалните км. Със сигурност не са 120 000км.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В първата обява е пълно с невярна информация относно колата и само това ме отблъсква първоначално.

За втората обява, таблото е сменяно, в това няма нищо лошо, но няма как да знаеш реалните км. Със сигурност не са 120 000км.

 

Невярна информация от рода на какво колега за тая глупост за чипа ми е ясно,че е лъжа нещо в екстрите ли е излъгал много ми харесва първият екземпляр откъм интериора искам да кажа иначе и 2та ме кефят на външен вид :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Първия Галант, този червения няма ESP,TCL,мултифункционален волан, подгряване на предното стъкло и сензор за дъжд а чипа за 180 коня не ми се коментира, особенно с газовата уредба. Втория на първо четене ми се вижда окей. Там колеги от Плевен трябва да се намесят.

Редактирано от S.Iliev
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Първия Галант, този червения няма ESP,TCL,мултифункционален волан, подгряване на предното стъкло и сензор за дъжд а чипа за 180 коня не ми се коментира, особенно с газовата уредба. Втория на първо четене ми се вижда окей. Там колеги от Плевен трябва да се намесят.

Към невярната информация ще добавя: Задни въздушни възглавници и Бордкомпютър.

Добре е да се видят на живо. И на мен втория ми харесва повече, но няма как да зная техническото му състояние.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А за втория верни ли са му екстрите или и там има лъжа :(

С изключение на "Автоматичен контрол на стабилността" и "120000 км" :D другото по обявата е вярно ..

Ти от Каризма 2002 г. към Галант 97 г. ли се насочи ? .:icon_hmm: Търси поне Галант след фейса, та да има повече екстрички ..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

С изключение на "Автоматичен контрол на стабилността" и "120000 км" :D другото по обявата е вярно ..

Ти от Каризма 2002 г. към Галант 97 г. ли се насочи ? .:icon_hmm: Търси поне Галант след фейса, та да има повече екстрички ..

 

Е колега те вървят по 6-7к аз дадох моята за 3к от къде да ги зема още 4 иначе много ясно,че ми се иска от по-новите :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Една кола струва толкова, колкото купувачът е склонен да даде.

Когато търсиш определен модел, например галант и държиш да има определен минимум от екстри, трябва да си готов да платиш повече. Да кажем имаш изисквания към цвета, искаш кожени седалки, прибиращи си огледала, оупън скай покрив, система за стабилизиране, авансов пакет, автомат или ръчка (едно от двете), искаш да има крило, да е с определени джанти, нарди волан, определен цвят на центр конзола, да има навигация и т.н. Дори масов модел да беше, пак ще падне голямо търсене. И като се появи такъв галант за 9 бона, ти ще искаш да го притежаваш. Или нека не си ти, а хипотетичен купувач на модела. Може средно да "вървят" по 5-6 хил. лв., но този купувач ще е склонен да даде тези пари (деветте или о`близо).

Редактирано от Andy Van Der Drift
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Погледни този!

На колега от форума е, обслужен и готов за каране. :yes3:

Редактирано от SNS
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Отидете до автокъща Пиза. Намира се околовръстното на 200 метра отдясно след езерото Суходол (ако идвате от Горна Баня). Колата е от Швейцария, докарана на ход и е със сменени всички ремъци, ролки, масла (включ. и на автомата), повдигачи и водна помпа. Няма ръжди. Колата е на към 180 000. Автомат с типтроник, светлата кожа, шибедах не пропускащ вода и т.н. 16 цолови чисто нови джанти със кофти гуми (има грайфер доста, но са много шумни). Тя е единствената там от Швейцария (има номера). Синя на цвят. Няма пускани обяви и снимки из нета. Колата е моя. Ако имате въпроси, ми се обадете на тел: 0888-709-354 до 5 сутринта няма проблем или от 14 часа.

Колата е 2001 година. 5500 лева с мито и ДДС. Благодаря. Skype: vasken4o

Редактирано от VaskoPrasko
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Отиваш на място гледаш добре да няма удар и дали не е изгнил отдолу и го взимаш, ако ти хареса.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Малко го е надценил с годината - или е след средата на 99-та или е някъде 2000 г. Но това е масова практика.

Не знам къде се е задържал този бензинов галант в Австрия. Аз съм ходил там 5 пъти и съм прекарал общо месец и не видях нито една бензинова кола с австрийска р-ция.

Едни лъскави сребристи джанти много ще го отворят. Ако ти е близо, върви го гледай. Виж го по възможност как е отдолу, но не гледай пружините и носачите, а пода и задния мост. Надигни мокета в багажника и виж и там.

Това че е с преглед от там не значи много. Моята беше с тюв на 3 месеца и трябваше да сменям предни дискове, 4 амортисьора, 4 комплекта накладки и забележи - кормилни накрайници 3 броя. Освен да съм ги разбил по пътя от Германия до нас. Пътят беше меко казано отвратителен през Румъния. Още не го бяха направили и се караше много км по едни камъни, между които големи като юмрук. Няколко джипа и тира ме "застреляха" с камъни като ме изпреварваха. Трябваше да взема решение да карам по бързо или да продължавам бавно с риск камъни да се бият в колата. Та ми отвориха работа и много псувни отнесоха. Трябваше да си купя червен номер и да пера през Сърбия, ама де да знам че ще е така ...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за информацията колеги много ми се иска да се върна пак към марката Мицубиши тези дни ще ходя да я погледна и ще пиша какви са резултатите :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...