Премини към съдържание

Карайте внимателно!


Препоръчано мнение

Здравейте! :rijden: Днес направих леко ПТП с :mitsu-smiley: -то ми. За щастие няма пострадали, освен моя COLT, което ми носи глвоболия и един урок, който ще помня винаги. Плащам за неща, за който не съм виновен, но накрая излиза така. Призива ми е към всички щофьори да са внимателни по пътищата и да бъдат колегиални, защото аз за втори път плащам заради други хора.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се, че си невредим. Прекалено много са инцидентите по нашите пътища. Разкажи малко повече, за да знаем какво да НЕ правим на пътя.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега добре че нищо ти няма .... Колта ще го оправят ... :)

 

Нарочно пиша тука за да не отварям нова тема !

 

НЕ МИНАВАЙТЕ ПРЕЗ БУЛЕВАРД НИКОЛА ВАПЦАРОВ !!!!

 

В момента гледам през прозореца и булеварда в двете посоки е запушен от коли .... сигурно е зареди мача .... та да знаете на прибиране от работа или от кадето и да е не минавайте оттук !!!

незнам как ще се прибирам :)) Успех !! и УМНАТА !

:rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Как се случиха нещата? Движех се по булевард "Христо Смирненски" и на кръстовището с "Евлоги Георгиев" стоях около 5 минути без да мога да се вкляюча в движението по "Евлоги Георгиев". След като с нахалство успях да се включа в потока но в това време светнало червено и буса спря рязко а аз неможах да реагирам защото бях изнервен че никои не ме пуска. Та така от собственото ми изнервяне заради неколегиалните шофйори си смачках маската между фаровете. До сега съм я правил, но пак си личи удареното. Да сме жживи и здрави пък на другото ма*ната му! До колкото до задръстването е почти непристъпно по бул. "Васил Левски" от НДК до университета. Това разтояние съм го пътувал в 15:30ч. за около 30-тина минути. Дано поне да бием!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А района Цариградско, към Васил Левски някой знае ли как е?

Има задръстване, но е нормално - за 40 мин се прибрах :icon_confused:

 

Ама един нов Лексус как беше размазан.... :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Качвайте се на :biker: -те! Аз съм си екстра за 15мин от единия край на София до другия!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ама един нов Лексус как беше размазан.... :icon_crying:

Лексус-а да не беше Crossfire :icon_crying: ?

Ако е бил, значи също съм го видял, но вече качен за към моргата. Дано да е нямало жертви. :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами не знам какъв беше... готин, сребрист.

Чух по радиото че имало катастрофа на автобус и два автомобила - вероятно е един от тях, защото беше смачкан и отпред и отзад. Жертви нямало. За вчера 15 катастрофи и 15 ранени "само" :icon_confused:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Незнам за лексус,но на тръгване от мача имаше жестока катастрофа на цариградско в посока орлов мост на разклона преди да се влезне в тунела за да се тръгне към телевизионната кула..видях само някаква синя размазана кола,но незнам каква :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: За същата катастрофа става въпрос. Аз минах към 21:30 и Лексуса стоеше самотен там. Много се чудих защо е смачкан и отпред и отзад а няма никой около него. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...