Премини към съдържание

Размер на спирачни апарати


Sashy

Препоръчано мнение

Рещил съм да си копувам капаци за спирачните апарати, но размерите на капаците са:S 19см:5,5см, L 23,7см:6,7см ; XL 27см:8см; Та можете ли да ми кажете кои капаци ще са подходящи за мен (Галанта ми е 2000 ТДИ).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега не се занимавай с капаци пръсни ги с червен спрей или ги боядисай с боя,е няма да пише Brembo на тях ,ама и без това няма да спира като с Brembo :)

 

Ето как стоят пръснати със спрей :

 

933974_10201003887796823_1352596793_n.jpg

 

1175479_10201003890196883_2125833294_n.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По естетично е, при такова боядисване да не се пръска върху накладките и диска http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_doh.gif, само върху спирачния апарат, който също може да се подготви с една шкурка

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По естетично е, при такова боядисване да не се пръска върху накладките и диска http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_doh.gif, само върху спирачния апарат, който също може да се подготви с една шкурка

Да прав си ,най-добре е да се свалят апаратите и така.

П.С.: Той след 2-3 натискания на спирачката и диска си е пак лъскав ,а за накладките първо пръснахме и тогава се сетихме ама беше късно :D .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пък,ако не искаш червени,стават идеално и със спрей за печки,тъкмо издържа и на висока температура :good:.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

а за накладките първо пръснахме и тогава се сетихме ама беше късно :D .

Карай, като те питат защо са червени, ще казваш, че и накладките са Брембо ..:D
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...