Премини към съдържание

Навигация на Аутлендър


Препоръчано мнение

Моля накой да сподели страница с актуални карти за навигация на Аутлендър, модел 2008 г. Ако има някой, който би могъл да ми помогне и за самия ъпдейт ще си платя. Прочетох написаното по темата до момента във форума, но не съм достатъчно на ти при работа с хардуер и софтуер, че да се справя сам.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Моля накой да сподели страница с актуални карти за навигация на Аутлендър, модел 2008 г. Ако има някой, който би могъл да ми помогне и за самия ъпдейт ще си платя. Прочетох написаното по темата до момента във форума, но не съм достатъчно на ти при работа с хардуер и софтуер, че да се справя сам.

 

Последните карти са от първата четвърт на 2011 година. Сам прецени дали са актуални и доколко ще ти вършат работа. Мен лично ми късат нервите като има несъответствия...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 месеца ...

Здравейте,

имате ли информация каква е ситуацията с картите за навигация на Аутлендър към момента. Бихте ли ми съдействали да ъпдейтвам навигацията?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не прочете ли по-горе. Пише да се обадиш на тел.., след което ще ти инсталират от диск картите за навигацията.

 

Здравейте,

имате ли информация каква е ситуацията с картите за навигация на Аутлендър към момента. Бихте ли ми съдействали да ъпдейтвам навигацията?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 11 месеца ...
  • преди 3 години ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...