Премини към съдържание

Спейс стар - проблем


Препоръчано мнение

Здравейте колеги, от няколко дни и прави впечатление,че колата при палене на топъл двигател първоначално дига до към 1500 оборота и вместо да ги нормализира на 750-800 тя тръгва да гасне, след като я форсирам се оправя на какво може да се дължи това, и ми прави впечатление че много конденз капе от ауспуха.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, от няколко дни и прави впечатление,че колата при палене на топъл двигател първоначално дига до към 1500 оборота и вместо да ги нормализира на 750-800 тя тръгва да гасне, след като я форсирам се оправя на какво може да се дължи това, и ми прави впечатление че много конденз капе от ауспуха.

........без коментар.........

.........на въглища ли е колата???

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

........без коментар.........

.........на въглища ли е колата???

 

http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/rofl.gif

Гюро кюмуроо викаш, а

 

 

Да предположим на газ??

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Извинявай , автомобила е Спеис стар 1.3 16v, с газов инжекцион, катотози проблем го има без значение дали е запалена на газ или бензин, дали е стъпковото или дросела е за почистване?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако имате отговори на мойте въпроси, отговорете не е нужно да си правим маитапи .

.........ега ти наглите хора.........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе тумби ли си къв си, голям мъж си от компютъра, траи си моляти се, хората който са компетентни ще ми отговоря, никои не те кара да пишеш ,ако бъркам форумът е за въпроси и отговори, аз ако съм попитал някоя глупост щеше да е по лесно да не ми отговаряш,нали?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, нека запазим добрият тон. И се замисли дали може да получиш адекватен отговор на неадекватно зададен въпрос?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега на същото мнение съм и се извинявам повторно, но аз смятам че не аз съм неколтурния, относно конденза от гърнето за да попитам значи има нещо което ми е направило впечатление за да попитам, ИЗВИНЯВАМ се отново.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега на същото мнение съм и се извинявам повторно, но аз смятам че не аз съм неколтурния, относно конденза от гърнето за да попитам значи има нещо което ми е направило впечатление за да попитам.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Понеже съм дрисльо-модератор, връщам темата - въпреки че автора е показал неуважение и неразбиране на хумора показан от един от форумните признати спецове.

Водейки се от презумцията, че самият автор е нов във форумните среди, не налагам БАН или модераторски контрол...

Освен това припомням, че не работим на щат във форума на "Фен клуб Мицубиши", и помоща която всички получаваме тук, е плод на добронамереност от страна на всички участници.

Моля спазвайте добрият тон и щом искате да получите безплатен съвет, бъдете по-търпеливи!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много се колебах дали да направя по-трудното и да изразя мнение по темата.Мисля си дали си спомняте първите плахи въпроси,които зададохте тук във форума,надявайки се да получите компетентен и БЕЗПЛАТЕН отговор на проблем с любимата кола?Винаги съм мислел,че контактуваме тук заради възможността да си помагаме,да споделяме удоволствието от карането на любимата кола,но и проблеми,свързани с нея.Е, виждам чисто нов колега с молба за помощ,неопитен,с граматически дефицит,което не е рядко явление тук......и какво получава?Върнете се към първия пост и се поставете на негово място.Никой не се опита да го насочи към правилния и пълен въпрос,повече са задявките....Така отбор не се прави!Ако искаме да сме отбор,разбира се! С един бутон мога да изтрия всичко и да си легна кат" пич,но не е справедливо спрямо krasimir nikolov .Той дори има силата да се извини! Толерантност,повече толерантност,колеги! Моля!

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Краси,при всички автомобили,който имат газово капе от аспуха кондез .Тръгва да гасне,защото палиш директно на газ и понеже си сменил ламда сондата и не си минал през газаджия за да ти коригира настройката на ГИ.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е, виждам чисто нов колега с молба за помощ,неопитен,с граматически дефицит,което не е рядко явление тук......и какво получава?Върнете се към първия пост и се поставете на негово място.Никой не се опита да го насочи към правилния и пълен въпрос,повече са задявките....Така отбор не се прави!Ако искаме да сме отбор,разбира се! С един бутон мога да изтрия всичко и да си легна кат" пич,но не е справедливо спрямо krasimir nikolov .Той дори има силата да се извини! Толерантност,повече толерантност,колеги! Моля!

 

 

Не съм съгласен с теб, колега! Може да има шеговита нотка, но смятам, че въпреки това се опитах да насоча новия ни събрат..

Може той да се е засегнал, но другото си беше майтап. Да не забравяме, че света е оцелял защото се е смял ;) . И веднага след това в поста ми се вижда, че съм му задал сериозен въпрос относно темата му.

 

http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/rofl.gif

Гюро кюмуроо викаш, а

 

 

Да предположим на газ??

 

 

 

Мисля, че никой от участниците в темата не е целял да обиди колега. Винаги съм усещал един добър тон и шеговитост във форума. Нека да го запазим! http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/rulez.gif

Редактирано от MAFIA
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...