Премини към съдържание

Къде се произвежда новият Mitsubishi Outlander III?


Препоръчано мнение

Къде се произвежда новият Mitsubishi Outlander III? Не можах да разбера от сайта на БС - Япония или някой изнесен завод в Европа?

Мерси ;о)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Къде се произвежда новият Mitsubishi Outlander III? Не можах да разбера от сайта на БС - Япония или някой изнесен завод в Европа?

Мерси ;о)

 

Third generation

Production 2012–

Model years 2013–

Assembly Okazaki, Aichi, Japan (Nagoya Plant)

Platform Mitsubishi GS platform

Engine 2.0L 4B11 I4 [PHEV]

2.0L 4J11 I4

2.4L 4J12 I4 [17]

2.2L Diesel I4

Transmission 5-speed manual

6-speed manual

6-speed automatic

CVT

Wheelbase 2,670 mm (105.1 in)

Length 4,655 mm (183.3 in)

Width 1,800 mm (70.9 in)

Height 1,680 mm (66.1 in)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Third generation

Production 2012–

Model years 2013–

Assembly Okazaki, Aichi, Japan (Nagoya Plant)

Platform Mitsubishi GS platform

Engine 2.0L 4B11 I4 [PHEV]

2.0L 4J11 I4

2.4L 4J12 I4 [17]

2.2L Diesel I4

Transmission 5-speed manual

6-speed manual

6-speed automatic

CVT

Wheelbase 2,670 mm (105.1 in)

Length 4,655 mm (183.3 in)

Width 1,800 mm (70.9 in)

Height 1,680 mm (66.1 in)

 

Е добре че си е японски ;о) че нали тенденцията е да се изнасят производва тук и там ...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е добре че си е японски ;о) че нали тенденцията е да се изнасят производва тук и там ...

една от главните причини да се раша на покупка беше тази.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

една от главните причини да се раша на покупка беше тази.

Моят е сглобяван в Япония, и въпреки, че е 2007-ма и всеки километър е навъртян по нашите пътища вече е на 190К и не бих казал, че му има нещо. Всичко по електрониката си работи, няма никакви скърцания или паразитни шумове вътре в купето. Като цяло съм много доволен. Доста издържлива машина излезе.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Моят е сглобяван в Япония, и въпреки, че е 2007-ма и всеки километър е навъртян по нашите пътища вече е на 190К и не бих казал, че му има нещо. Всичко по електрониката си работи, няма никакви скърцания или паразитни шумове вътре в купето. Като цяло съм много доволен. Доста издържлива машина излезе.

 

 

190К си е много добър тест ;о)) интересувам да съм в час, защото нали известните марки масово взеха да изнасят заводи тук и там и мястото където е сглобявани все ще оказва някакво влияние на качеството - знам ли.

Примерно по един начин ми звучи Мицу сглобявано в Япония и Мицу сглобявано в Турция, Русия, Словакия ...

Знам че засега май само колта го правят в Холандия. А за Аутландера - миналия вариант имаше много голямо сходство със Пежо 4007 - даже едни път като бяха паркирани такъв Аутландер и 4007 до офиса се чудех да открия 7-те разлики ... та си помислих да не би да се сглобяват в някакъв общ завод или само разработката на автомбила е обща - явно последното.

Защото знам че на този принцип Тойота и Пежо-Ситроен имат общ завод в Словакия, който бълва Айго, C1 или Пежо 107 и които вътрешно са едно и също, само "опаковката" е кеф ти Тойотка, Ситроен или Пижо ;о)))

както и да - трябва да ги следим тези неща, че току виж съм си взел в бъдеще някое Муцу, в което после да разбера че инженерите Хасан и Мохамед са вложили най-доброто от турската техническа мисъл ;о)))) или пък ако е в Русия да съм попаднал на понеделнишка сглобка от яко махмурлии .. ;о)))

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

.....А за Аутландера - миналия вариант имаше много голямо сходство със Пежо 4007 - даже едни път като бяха паркирани такъв Аутландер и 4007 до офиса се чудех да открия 7-те разлики ... та си помислих да не би да се сглобяват в някакъв общ завод или само разработката на автомбила е обща - явно последното.

.....

 

%7Bstyle_images_url%7D/offtop.gif
Патента е на Мицубиши, едните дават двигатели и в замяна взимат останалото.

 

 

...инженерите Хасан и Мохамед са вложили най-доброто от турската техническа мисъл ;о)))) или пък ако е в Русия да съм попаднал на понеделнишка сглобка от яко махмурлии .. ;о)))

 

%7Bstyle_images_url%7D/offtop.gif
Много неуместни сравнения, времето толкова се промени, хората си се развиха, има производство, а ние си останахме на същото "дередже".
Редактирано от sunnyboy115
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много неуместни сравнения, времето толкова се промени, хората си се развиха, има производство, а ние си останахме на същото "дередже".

 

Смея да твърдя че си е уместно - вярно че турски Мицубиши-та все още няма - но навремето съм чел доста задълбочени статии за разликата в качеството на изпълнение на френско и турско Рено - при това съвсем не в полза на туската кола.

Може и да съм предубеден малко, но това е положението ...

Един такъв евентуален завод на ръководно ниво ще е строго под контрола на японците, но как да кажа - хората от Ориента (и бг слагам в това число) винаги сме със собствено мнение и изключителна склонност да заобикаляме правилата ... така че знам ли. Разбира се може и да е само една прекалена мнителност и предубеждение ... но не бих рискувал да си купувам Муцу от Турция - това е ...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Смея да твърдя че си е уместно - вярно че турски Мицубиши-та все още няма - но навремето съм чел доста задълбочени статии за разликата в качеството на изпълнение на френско и турско Рено - при това съвсем не в полза на туската кола.

Може и да съм предубеден малко, но това е положението ...

Един такъв евентуален завод на ръководно ниво ще е строго под контрола на японците, но как да кажа - хората от Ориента (и бг слагам в това число) винаги сме със собствено мнение и изключителна склонност да заобикаляме правилата ... така че знам ли. Разбира се може и да е само една прекалена мнителност и предубеждение ... но не бих рискувал да си купувам Муцу от Турция - това е ...

Спокойно колега, Outlander никога не се е произвеждал в Турция. Само в Япония и Холандия. Миналата година обаче японците продадоха завода в Борн, където освен Аутлендър сглобяваха и Колт и сега сглобяват в Нагоя, Япония.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...