Премини към съдържание

Пружини!


Препоръчано мнение

Карайки из "гладките" софийски улици ми се счупи задната дясна пружина :( Ужас.Сега е като детска люлка...Може ли някой да ми каже какви пари варира новата и каква да сложа-нова или втора употреба... :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В Автогарант май имаха... питай и пиши да знаем, че може и аз да сменя :D

Нова, защото старите омекват :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В Автогарант май имаха... питай и пиши да знаем, че може и аз да сменя :D

Нова, защото старите омекват :icon_blush:

Ама ще трябва да сменя и двете,нали така...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По добре и четирите!!! :icon_blush:

 

Защо си мисля, че някъде около Орландовци ги правят или само ресори правеха там!? Фирмата май се казваше Гепард или Леопард! :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В Автогарант нямат пружини. Или поне нямаха когато аз съм се обаждал. Само с поръчка ставало и цената за 2 бр. е около 300лв. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В Автогарант нямат пружини. Или поне нямаха когато аз съм се обаждал. Само с поръчка ставало и цената за 2 бр. е около 300лв. :)

Преди малко звъннах на Мишата, има задни за Галант, продава ги по 60 лв. едната. За предни не съм питал. Определено този вариант е много по-добър от този да си купи човек нови от неизвестни "известни" производители в БГ.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Отново съм на линия благодарение на DJ Tymbi и Мишата :icon_thumbup: :mitsu-smiley:

:) Аз съм скромен...но поне едно мерси кажи де :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:) Аз съм скромен...но поне едно мерси кажи де :icon_crying:

Верно е така , благодарение на Милко сега имаш пружини..........той Мишата т иги беше приготвил защото Милко беше говорил с него, а ти ме питаш аз ли съм му звънял на него.......... :icon_blush: Не аз а Милко му е звънял и ето го резултата....... :D :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами едно огромно БЛАГОДАРЯ и на Милко!!!Май много имам да черпя :drinks: А,забравих да спомена и BAlexandrov :icon_doh:

:) Всички споменати включваме на пост и молитва до следващата среща. Само да не ти излезат пружините :drinks: пак по 150 лв. :giggle:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Лелееее вие се наредихте за черпене 4 човека, като се включа и аз по-добре човека да си беше купил чисто нови :P

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Лелееее вие се наредихте за черпене 4 човека, като се включа и аз по-добре човека да си беше купил чисто нови :P

:lol: :hysterical: :hysterical:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...