Премини към съдържание

Galant 97


rallyart7

Препоръчано мнение

Колко харчи mitsubishi galant 2000 gls 136konq 1997-2000 на градско,на извънградско,и смесено.Обръщам се към тези които имат такава кола.Мерси предварително. :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Tyk пише че този ГАЛАНТ харчи 10 максимум на градско и 8.5 смесено. Това възможно ли е? :icon_hmm: С наи лекото каране еклипса ми харчи 11 смесено.Ако това е вярно за галанта то маи ще се ходи пак до германия тази година :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Tyk пише че този ГАЛАНТ харчи 10 максимум на градско и 8.5 смесено. Това възможно ли е? :icon_hmm: С наи лекото каране еклипса ми харчи 11 смесено.Ако това е вярно за галанта то маи ще се ходи пак до германия тази година :rulez:

Трябва да е вярно, защото Галант с мотор V6-24 по документи го дават да харчи 9,2 смесено и наистина е толкова, разбира се при разумно каране. Ако го караш с 100 в града и с 180-200 по магистралата, естествено, че разхода ще е по-голям.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А какво ви е мнението за 2.4 гди мотора ? здрав ли е?икономичен ли е? някои има ли такъв? :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Tyk пише че този ГАЛАНТ харчи 10 максимум на градско и 8.5 смесено. Това възможно ли е? :icon_hmm: С наи лекото каране еклипса ми харчи 11 смесено.Ако това е вярно за галанта то маи ще се ходи пак до германия тази година :rulez:

С този разход на Еклипса направо ми скри топката........... :icon_doh:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Последно засичане на галанта - 12/100 на газ, 60-70% градски цикъл и извънградски - 120-160км/ч :)

Доволен съм от разхода, предвид 2.4 литровият двигател :) :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...