Премини към съдържание

Разход на гориво?(дизел)


borzagor

Препоръчано мнение

Октавия е с електронно управление на помпата... нормално е да има по нисък разход, както и купето е по леко. Ако е била и помпа-дюза ... :)

Не мога още да определя колко ми гори Галанта , но предполагам 7-8 в този диапазон.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А как се държат? Явно някоя малолитражка си карал :icon_bye:

Не карах Волво 440 1.8 моноинжекция и съм си го настъпвал пак със 140 - и си гореше 7 и нещо!

Не е баш малолитражка :)

Иначе галанта дърпа повече нищо че е пак 90 коня.Някак по леко върви.

Онзи ден седнах пак в старото си волво и ми се стори ужасно дървено :)

Съжелявам хората с френски коли според мен те са най прецакани от към ергономичност.Седалките им винаги са меки и плюшени все едно си в някои бутик:).В това отношение волво-то си е страшно добра кола за годините си.Брат ми кара Хонда акорд 2004 и при нея ергономията е на високо ниво :)

Аз съм висок и обръщам внимание на тия неща!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами не е бил малък на литри, а на мощност...доста малко е 90 коня за 1.8 двигател - толкова е можел, толкова е харчел :D А сега видях че му дават на Волвото 1/100 повече от сегашния ти Галант

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами не е бил малък на литри, а на мощност...доста малко е 90 коня за 1.8 двигател - толкова е можел, толкова е харчел :D А сега видях че му дават на Волвото 1/100 повече от сегашния ти Галант

1/100 повече от колко??

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На Волвото му дават смесено 8 бензин, на Галанта 7 дизел. Все пак тези цифри не означават нищо - разисквахме темата за разхода скоро - от твърде много неща зависи и то по много :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...