Премини към съдържание

Проблеми с хидравликата


s_mitko

Препоръчано мнение

Галанта е 2000куб.см. 91година наскоро ми изтече маслото от хидравликата , оказа се че има изгнила тръбичка .След нейното заменяне с нова се появи теч от хидравличната рейка.Въпроса ми е знае ли някой дали има някакви уплътнения по нея и дали евентуално , тези уплътнения могат да се сменяват или ще трябва да търся нова рейка?Благодаря предварително на отзовалите се. :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Рейката се ремонтира без проблем, защото нова рейка е много скъпа............ремонта на една рейка може да струва от 140 лв. до 220-250 лв. в зависимост от повредата......... :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря много!А този ремонт лесен ли е за правене или трябва от професионалисти.Може ли да дадеш по -подробна информация.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря много!А този ремонт лесен ли е за правене или трябва от професионалисти.Може ли да дадеш по -подробна информация.

Мога да обясня цялото устройство на рейакта, но много писане ще падне , пък и нямам време, освен това едва ли ще се навиеш ти да си я правиш, щото най малкото нямаш части за нея........пък и трябват машини все пак.......... :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мога да обясня цялото устройство на рейакта, но много писане ще падне , пък и нямам време, освен това едва ли ще се навиеш ти да си я правиш, щото най малкото нямаш части за нея........пък и трябват машини все пак.......... :)

Отиваш в МЕИ центъра по хидравлика там има двама 'пияници" дето обаче много си разбират от работата и им приготвяш 200лв и пееш!! :icon_angel:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
Проблемът вече е решен.Благодаря на всички отзовали се :rulez:
:mitsu-smiley: Сподели къде, как и за колко е решен проблема :) . :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еми проблема се оказ , че при заваряването на медната тръбичка се е прецакал 1 семеринг. Оправи го един майстор в с. Мало Конаре за 70 лв.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 месеца ...

Здрасти,

Аз съм от Русе и отскоро имам Галант '93, атмосферен дизел. Наистина е бавничък, ама пък как вози! И е икономичен, тъй че съм много доволен. Обаче имам долу-горе същия проблем с хидравликата, като описания по-горе. Моля, дайте по-подробно обяснение къде мога да реша проблема, че тук в Русе май няма начин...

Благодаря предварително :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти,

Аз съм от Русе и отскоро имам Галант '93, атмосферен дизел. Наистина е бавничък, ама пък как вози! И е икономичен, тъй че съм много доволен. Обаче имам долу-горе същия проблем с хидравликата, като описания по-горе. Моля, дайте по-подробно обяснение къде мога да реша проблема, че тук в Русе май няма начин...

Благодаря предварително :)

значи по принцип този проблем беше с галанта на дядо ми и той кара колата да я оправят,като го видя следващия път ще го попитам как точно се е решил проблема и ще напиша.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

значи по принцип този проблем беше с галанта на дядо ми и той кара колата да я оправят,като го видя следващия път ще го попитам как точно се е решил проблема и ще напиша.

 

Благодаря предварително, ще чакам. че си е.... :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря предварително, ще чакам. че си е.... :)

 

Здравей,

пради 2-3 месеца отстранявах такъв проблем

на моя Галант Е33А.

Оправях си го сам с помощта на BAlexandrov - схеми

на рейката и Ди Джея - практически напътствия /не бях

разглобявал хидравлична рейка и рекох да попитам :) /

Не е толкаво сложно, но е доста трудоемко и два дни ми

отне само намирането на семеринга - докараха го от Пловдив.

Така, че има два варианта:

1. Ако избираш сервиз - колегите да кажат ...

2. Ако си го правищ сам - пиши, ще помагаме.

Поздрави!!

Краско

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

2. Ако си го правищ сам - пиши, ще помагаме.

Поздрави!!

Краско

 

Звучи окуражаващо! Ами да почваме, а? Дайте всякакви подробности моля, че наистина не съм правил такова нещо...

Краско, благодаря предварително :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз имах големи проблеми с хидравликата, 3 литра масло за 2 дена изтече през нея,

оправихме проблема с баща ми, добре че имах резервна тръбичка от помпата до рейката ;-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...