Премини към съдържание

Препоръчано мнение

Регистрирах ФТО-то с български номера,но го спряха от движение заради фаровете. Не ме разбраха май че с лява дирекция няма такива.Май ще ходя всеки ден докато им писне и ме пуснат.

 

Другия вариант е да вземеш някакви лупи, може и за вграждане и чрез тях да си нормализираш фаровете, за да светят по нашите изисквания. Но не знам, след това как става пускането, дали при тях може да стане замерването или да им представиш документ от сервиз, може да те пратят и на технотест..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
  • Отговори 53
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

  • преди 1 година ...

Малко късно намирам темата,но и аз колега съм със FTO GR,карам си я яко.Вчера сваляхме дросела за почистване,махнаха и ТПС сензора.После на компа една хобава диагностика направиха.Регулираха ТПС-а и сега много плавно върви.Само не знам дали оборотите са ми добре на празен ход във положение на автоматика P.Струват ми се по-малко от преди да я ъпдейтнат с компа.Сега на загряла във позиция P,ми показват около 700-750.При тебе колко са ако не е тайна.То може вече да не си със тази кола,че темата е доста старичка,но аз да попитам.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 месеца ...

Момчета не искам за реклама да се счете по-скоро за помощ - ако някой му трябва FTO с добра кутия, мотор и джанти се продава на едно аверче за около 1200лв... колата е с английски номера, отворен в движение капак ( огънат + счупено стъкло ) и не става за каране, ама за части е перфе. Някой ако иска инфо да пише на лични. Щях и обява да пусна тук но изискването е да имаш 20 мнения което е малко тъпичко, предвид че на тея пари за които се продава FTO-то е подарък и ще е голяма услуга за някой. Поздрави!

Редактирано от sasasa
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...