Премини към съдържание

? Броня за колт 2006г 3 и 5 врати


autogad

Препоръчано мнение

Търся предна броня за колт 2006г моята е 5-врати, но не мога да намеря за модела навсякъде ми предлагат за 3-врата която е различна на външен вид. В лайсните и долните решетки има разлика, а ако я поръчам може да не мога да я върна (абе ще са разправии за връщането ако не стане). От магазина ми казаха да проверя да питам дали наистина съм сигурен ,че закрепването е същото.

Търся също и преден радиатор за климатика, кмпресор за климатик колт 2006 1,3/95кс. бензин

Ако някой се е сблъсквал с този проблем моля пишете или чукнете аз ще ви набера 0884398888 или 0899583813

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само знам, че лятото чаках 2 месеца за предна броня в сервиз по каското...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Виждал съм броня от 3 врати монтирана на Колт 5 врати и без да има някакви видими недостатъци, захващането мисля , че е същото само решетките са с различна форма. Не ти гарантирам че става лично аз не съм слагал, но съм виждал на две различни коли, ако не ти пречи че някой който разбира ще се сети че е имало инцидент слагай 3 врата , по-добре от без броня.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Виждал съм броня от 3 врати монтирана на Колт 5 врати и без да има някакви видими недостатъци, захващането мисля , че е същото само решетките са с различна форма. Не ти гарантирам че става лично аз не съм слагал, но съм виждал на две различни коли, ако не ти пречи че някой който разбира ще се сети че е имало инцидент слагай 3 врата , по-добре от без броня.

 

благодаря , но ще изчакам някой със 100% сигурност да е слагал , че после връщането на бронята ще е трудно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само знам, че лятото чаках 2 месеца за предна броня в сервиз по каското...

 

Поне моята не е по каско и мога да си търся и втора употреба и нова и туннинг и както и от кадето си искам , САМО дето няма нито втора нито първа употреба

:icon_box: :icon_crying: :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако съдим по схема и двата вида брони са с еднакво захващане:

 

http://japancars.ru/cat/mitsubishi/index.php?s&area=M60&cat=C601H209D&mdl=Z32A&clf=MNLHL6&mg=42&bg=010

 

 

 

http://japancars.ru/cat/mitsubishi/index.php?s&area=M60&cat=C601H409D&mdl=Z32A&clf=XNLHL6&mg=42&bg=010

 

 

 

 

 

не виждам причина да не стане, а и няма логика захващането да е различно понеже би оскъпило произвоствения процес. Ако неможеш да намериш брония в Бг потърси в Английският ebay пълно е с колтове за части.

Успех :mitsu-smiley:

Редактирано от tonino_g3
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

не виждам причина да не стане, а и няма логика захващането да е различно понеже би оскъпило произвоствения процес. Ако неможеш да намериш брония в Бг потърси в Английският ebay пълно е с колтове за части.

Успех :mitsu-smiley:

 

Продължавам да търся ще чукна и в ebay, но по снимка стара броня :icon_hmm: . Не я бързам имам друга кола. Който бърза бърка или изпуска, риск губи или печели. Все от някъде ще изкочи читава на добра цена броня.

Благодаря за схемичките и аз в този сайт ги гледах и от него си сравнявам много неща, като цени кое как се разглобява и др. :mitsu-smiley:

Редактирано от TASSO
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Само знам, че лятото чаках 2 месеца за предна броня в сервиз по каското...

другия път си поръчай тази по евтина по красива и само за 14 дни доставка само за 594лв със всички решетки и завартулки.

http://www.pitlane.bg/bg/aerodinamika/mattig-mitsubishi-colt-predna-bronya-p4707

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само да потвърдя, че броните на двата модела с 3 и с 5 врати са взаимно заменяеми, видях го на един червен колт 2006 та и ако не си в час с Мицубиши няма как да разбереш, че бронята е сменявана. Успех :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...