Премини към съдържание

модераторите защо трият


m_16v

Препоръчано мнение

искам обяснение защо ми трието постовете когато защищавам мицу при положение че на други дето правеха мазило не им бяха трити?къде изчезна темата от вчера!!!До кога ще търпим сране от разни италиянски и др.прочее лумпени тук???БМВ форум ли пишеме??Ауди ли е?двг. на другите марки не са лоши толкова, а много лоши хора цапат??даитена хората ясни правила,защото ако няма ще стане тунингбг.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

искам обяснение защо ми трието постовете когато защищавам мицу при положение че на други дето правеха мазило не им бяха трити?къде изчезна темата от вчера!!!До кога ще търпим сране от разни италиянски и др.прочее лумпени тук???БМВ форум ли пишеме??Ауди ли е?двг. на другите марки не са лоши толкова, а много лоши хора цапат??даитена хората ясни правила,защото ако няма ще стане тунингбг.

 

По същата причина, поради която болшинството от хората си трият задниците, след като са се изкендзали. И много не твои постове отидоха в канала. Не се коси толкова много, не си образувай нерви.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

искам обяснение защо ми трието постовете когато защищавам мицу при положение че на други дето правеха мазило не им бяха трити?къде изчезна темата от вчера!!!До кога ще търпим сране от разни италиянски и др.прочее лумпени тук???БМВ форум ли пишеме??Ауди ли е?двг. на другите марки не са лоши толкова, а много лоши хора цапат??даитена хората ясни правила,защото ако няма ще стане тунингбг.

5. Директни обиди ще бъдат трити, а

нецензурни думи замествани. Спам се трие без предупреждение! За

създаване на интриги и действия уронващи авторитета на клуба ще се

налага директен бан без предупреждение!

 

6. Неграмотни постове, както и постове съдържащи само емотикони се трият без предупреждение!

 

7. Постове на участници, които отказват да пишат на кирилица, ще бъдат

редактирани или отстранявани. Редактирайте си мненията. Старайте се да

пишете без груби правописни грешки. В горният десен ъгъл на форума,

както и под прозореца, на който пишете мнението си е инсталиран

транслатор от латиница на кирилица (Kредор).

 

Това достатъчно ли ти е?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

искам обяснение защо ми трието постовете когато защищавам мицу при положение че на други дето правеха мазило не им бяха трити?къде изчезна темата от вчера!!!До кога ще търпим сране от разни италиянски и др.прочее лумпени тук???БМВ форум ли пишеме??Ауди ли е?двг. на другите марки не са лоши толкова, а много лоши хора цапат??даитена хората ясни правила,защото ако няма ще стане тунингбг.

 

Колега прави си, че това е форум на феновете на мицубиши, но не трябва да изпадаме в крайности! Италиански, немски...другите коли нито ще ги сравняваме с нашите, нито ще седнем да ги оплюваме. Просто не ги коментираме и толкова. Също така, за пореден път, най учтиво ще те помоля да пишеш грамотно, и моля те без квалификации на хора. Радвай се на трите диаманта, уважавай колегите и пиши четливо. Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

искам обяснение защо ми трието постовете когато защищавам мицу при положение че на други дето правеха мазило не им бяха трити?къде изчезна темата от вчера!!!До кога ще търпим сране от разни италиянски и др.прочее лумпени тук???БМВ форум ли пишеме??Ауди ли е?двг. на другите марки не са лоши толкова, а много лоши хора цапат??даитена хората ясни правила,защото ако няма ще стане тунингбг.

 

Ако си приличат с цитата, е ясно защо Ви трият постовете- неграмотно и неразбираемо писане на невъзпитан човек. Интересен феномен е, че изброените неща винаги вървят заедно.

Аз съм почитател на марката, но, ако и Вие сте фен на същата марка, аз веднага се отказвам, т.е. не бих искал да бъда идентифициран като фен с подобни писания, като Вашето!

 

Като заключение: Аз не съм привърженик на това, да се трият цели теми, но постове, подобни на този "колега" са си направо за коша.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако си приличат с цитата, е ясно защо Ви трият постовете- неграмотно и неразбираемо писане на невъзпитан човек. Интересен феномен е, че изброените неща винаги вървят заедно.

Аз съм почитател на марката, но, ако и Вие сте фен на същата марка, аз веднага се отказвам, т.е. не бих искал да бъда идентифициран като фен с подобни писания, като Вашето!

 

Като заключение: Аз не съм привърженик на това, да се трият цели теми, но постове, подобни на този "колега" са си направо за коша.

Ако Вие, г-н Минтов, сте фен на мицубиши, аз също бих искал да съм фен.:icon_thumbup:

Редактирано от SLX
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако си приличат с цитата, е ясно защо Ви трият постовете- неграмотно и неразбираемо писане на невъзпитан човек. Интересен феномен е, че изброените неща винаги вървят заедно.

Аз съм почитател на марката, но, ако и Вие сте фен на същата марка, аз веднага се отказвам, т.е. не бих искал да бъда идентифициран като фен с подобни писания, като Вашето!

 

Като заключение: Аз не съм привърженик на това, да се трият цели теми, но постове, подобни на този "колега" са си направо за коша.

 

Грамотно писане?Това ли трябва ако съм фен?Мога и в момента се старя господин Т.Минтов.Приемате ли г-не моето становище,след като пиша според вашите правила?Защо изтрихте темата от вчера??

Редактирано от m_16v
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега прави си, че това е форум на феновете на мицубиши, но не трябва да изпадаме в крайности! Италиански, немски...другите коли нито ще ги сравняваме с нашите, нито ще седнем да ги оплюваме. Просто не ги коментираме и толкова. Също така, за пореден път, най учтиво ще те помоля да пишеш грамотно, и моля те без квалификации на хора. Радвай се на трите диаманта, уважавай колегите и пиши четливо. Поздрави!

Нямам против уважението г-н Емил Димитров,имам против триенето на теми и неуважението на пишещите към този форум.Не съм квалифициррал хора вчера в итритата тема,а писах за и против италианските коли.Приемата ли моето становище г-н Димитров?Трудно ми писането на кирилица и си забравям какво е в мислите ми,но се старя.Така ясен ли съм?Защо позволявате писането против Митсубиши,а моите мнения се трият!!

Редактирано от m_16v
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Грамотно писане?Това ли трябва ако съм фен?Мога и в момента се старя господин Т.Минтов.Приемате ли г-не моето становище,след като пиша според вашите правила?Защо изтрихте темата от вчера??

Поздравления, колега! Явно можете, когато се стараете. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нямам против уважението г-н Емил Димитров,имам против триенето на теми и неуважението на пишещите към този форум.Не съм квалифициррал хора вчера в итритата тема,а писах за и против италианските коли.Приемата ли моето становище г-н Димитров?Трудно ми писането на кирилица и си забравям какво е в мислите ми,но се старя.Така ясен ли съм?Защо позволявате писането против Митсубиши,а моите мнения се трият!!

 

"В тебе дразни гадния ти надменен език освен че нищо не разбираш от коли!!! това че си зад компа в измамниците ратола не те прави разбирач. Ай скитир!!!!"

 

"оланколу,кат си толко отворен кой направи метрото??пътищата са по добре от упралението на тройната коалиция.повдига ми се с цапане на форума на муцу!бегай в някой друг форум!!"

 

Интересно, кой ги пише тия постове?

Редактирано от Peter G
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нямам против уважението г-н Емил Димитров,имам против триенето на теми и неуважението на пишещите към този форум.Не съм квалифициррал хора вчера в итритата тема,а писах за и против италианските коли.Приемата ли моето становище г-н Димитров?Трудно ми писането на кирилица и си забравям какво е в мислите ми,но се старя.Така ясен ли съм?Защо позволявате писането против Митсубиши,а моите мнения се трият!!

 

Темата бе изтрита от администратора, доводи за това са, че голяма част от постовете бяха далеч от темата, която бе пусната(Дизелите при останалите марки), мисля че не е нужно да казвам колко от постовете бяха за бензин и газ. Както и да е, чашата преля с личните нападки в последните постове. Лично аз изтрих 2 поста в които вие писахте и за конкретен колега от форума, лични кавги и караници не са за в темите, ако има да си казвате нещо има ЛС.

Надявам се да съм бил достатъчно изчерпателен и предлагам да се придържаме към добрия тон :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Отгаварям подобаващо на техния вулгарен език г-н Петер Г.Тук има двоен аршин.Не ви нападам господине,след като и вие не правите това.Много добре знаете,че съм прав в момента.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Темата бе изтрита от администратора, доводи за това са, че голяма част от постовете бяха далеч от темата, която бе пусната(Дизелите при останалите марки), мисля че не е нужно да казвам колко от постовете бяха за бензин и газ. Както и да е, чашата преля с личните нападки в последните постове. Лично аз изтрих 2 поста в които вие писахте и за конкретен колега от форума, лични кавги и караници не са за в темите, ако има да си казвате нещо има ЛС.

Надявам се да съм бил достатъчно изчерпателен и предлагам да се придържаме към добрия тон :icon_blush:

Защо господине изтрихте моите мнения след като бяха в защита на феновете и позволихте писания на хора плюещи Митсубиши?Няма ли двоен аршин на хората тук?плюенето по митсубиши е станало гибелно.Прекалено сте отпуснали форума господа и скачат трупешката по главите!!!!За това много хора се отказаха от форума!!!Разаберете го!!

Редактирано от m_16v
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Темата бе изтрита защото имаше караници и доколкото знам и закани . Защо трябва да го допускаме ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нямам намерение никого да нападам.

Попитанте за правила -"даитена хората ясни правила,защото ако няма ще стане тунингбг."

Посочих Ви ги. Посочих и нарушенията на тези правила.

Ние се стараем да ги спазваме. Контрола е грижа на Модераторите.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Защо господине изтрихте моите мнения след като бяха в защита на феновете и позволихте писания на хора плюещи Митсубиши?Няма ли двоен аршин на хората тук?

 

1 от вашите постове бе редактиран, защото беше с грешки и без главни букви(нарушение на правилата за писане във форума).

2 други от вашите постове имаше обиди към съфорумник - както казах, такива неща са за лични съобщение и няма как да ги оставим във темите.

Към още 1 ваш пост бе добавен коментар, да не пишете безмислени коментари без да сте се обосновал защо. Колегите плюещи мицубиши са получили предупреждение,а някои от тях бан.

 

С това мисля, че отговорих на всичко по вашите постове и предлагам да не се повтаряме за едно и също. И аз не съм съгласен със изказвания на много колеги, но това не означава, че не трябва да уважавам мнението им.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Темата бе изтрита от администратора, доводи за това са, че голяма част от постовете бяха далеч от темата, която бе пусната(Дизелите при останалите марки), мисля че не е нужно да казвам колко от постовете бяха за бензин и газ. Както и да е, чашата преля с личните нападки в последните постове. Лично аз изтрих 2 поста в които вие писахте и за конкретен колега от форума, лични кавги и караници не са за в темите, ако има да си казвате нещо има ЛС.

Надявам се да съм бил достатъчно изчерпателен и предлагам да се придържаме към добрия тон :icon_blush:

 

Не разбирам какво е ЛС?!Погледнато другояче се придържам към добрия тон след като присъства такъв.Форума е прекалено свободен и ще патите от това казвам ви го защото преди пострада и форума на тунинбг от мерене с двоен аршин.Админите оставиха писания свободни и насъпи хаос какъвто има тук.Оправете форума,зада има хора тук иначе всяка тема ще станат спорове до небето и едва ли ще има хора след време.Осъзнайте го!!!И махнете чата,това е края на всеки един форум.

Редактирано от m_16v
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

- Конкретни изказвания към човек от форума, да стават на лични -

Редактирано от TASSO
Писането само с главни букви не е прието
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не разбирам какво е ЛС?!Погледнато другояче се придържам към добрия тон след като присъства такъв.Форума е прекалено свободен и ще патите от това казвам ви го защото преди пострада и форума на тунинбг от мерене с двоен аршин.Админите оставиха писания свободни и насъпи хаос какъвто има тук.Оправете форума,зада има хора тук иначе всяка тема ще станат спорове до небето и едва ли ще има хора след време.Осъзнайте го!!!И махнете чата,това е края на всеки един форум.

 

 

ЛС= Лично съобщение

 

Колега m_16v били споделил с нас своята възраст и образователен ценз?

 

Правописа и доводите ти сочат че си тийнейджър. Извинявам се ако съм се подвел и сметнеш заключението ми за лична обида :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Personal message.Това e ЛС.Не съм тийн.Трудно пиша на български не съм писал на майчиния език доста време и ползвам кредора.Предложенията ми са добронамерени,но това няма значение.Форума страда от това че има прекалена свобода,а свободата е пагубна за българина,защото той не я разбира.Така качесвените хора отказват писания и форума пада долу.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ми ще ги наричаме пък както си искаме :icon_censored:

Редактирано от TASSO
Главна буква
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега ако ти е по-удобно ползвай Английски ще се разбираме някак.

 

аз ще ти кажа че писането на кирилица е задължително :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е затворена за допълнителни отговори.
×
×
  • Създаване...