Премини към съдържание

Galant срещу Mazda 626 и Ford Mondeo


DRM

Препоръчано мнение

Здравейте,

 

Благодаря за хубавите пожелания.

 

Както обещах, снимах колата и качих снимките online. Можете да ги видите на адрес:

http://snimka.bg/album.php?album_id=104260

парола: galant

 

С най-голямо удоволствие ще дойда на срещата на :mitsu-smiley: стига да съм си в България когато се състои.

 

Поздрави и успешна седмица

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много добър избор! Поздравления! :D

 

На колко км и година е?

 

Е? Може ли това да се сравни с Форд Мондео? ... Вече знаеш отговора. :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей aga,

 

Това е колата, която коментирахме преди няколко дни и към която ти се изказа доста ласкаво, особено за скоростната кутия. Благодарение на твоя коментар се навих да я купя. Благодаря ти много.

Колата е от края на 2001, на 132 х.км., изпълнение Elegance

 

Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей aga,

 

Това е колата, която коментирахме преди няколко дни и към която ти се изказа доста ласкаво, особено за скоростната кутия. Благодарение на твоя коментар се навих да я купя. Благодаря ти много.

Колата е от края на 2001, на 132 х.км., изпълнение Elegance

 

Поздрави

 

Дано да не ме проклинаш ако нещо се повреди!

От моята съм засега доволен, но знае ли се...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма да те проклинам :D

Засега съм много доволен от колата, всички колеги ми завиждат.

 

Единственото неизвестно засега е разхода - още не съм успял да изразходвам цял резервоар, защото я карам доста малко - тук времето е малко кофти. Минал съм към 400 км, а резервоарът е почти празен, така че тия дни ще се реши и последното неизвестно. Естествено ще пиша какво се е получило, за да могат да се правят сравнения с другите форумци, каращи подобни коли.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

Днес заредих за първи път откакто купих колата и изчислих разход от 11.1 л/100км. Това е доста добре имайки впредид, че колата е комби, автоматик, карах я доста градско и на къси разстояния, а е и зима.

 

Поздрави и много приятни изживявания с :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

Днес заредих за първи път откакто купих колата и изчислих разход от 11.1 л/100км. Това е доста добре имайки впредид, че колата е комби, автоматик, карах я доста градско и на къси разстояния, а е и зима.

 

Поздрави и много приятни изживявания с :mitsu-smiley:

 

Нормално.

Без градското 9 до 10/100, лятото без градско 8/100

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сега е момента, ако искаш да си следиш разхода, да си направиш акаунт в този сайт http://www.spritmonitor.de/en/

Там можеш да си въвеждаш зарежданията за гориво и други разходи, а ако искаш може да ги направиш и публични. Виж с търсачката има подобни Галанти колко горят - това са реални данни на други хора. А може даже и иконка, която автоматично се обновява, да си сложиш за да се вижда както при мен в подписа :D

Ето така:

Разход LPG

http://images.spritmonitor.de/150971.png

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...